Kasia Sokołowska to niezwykle zapracowana osoba. Możemy ją zobaczyć na ekranach naszych telewizorów, kiedy zasiada w jury programu „Top Model”, ale na tym jej zawodowe zobowiązania wcale się nie kończą. 49-latka przede wszystkim jest niezwykle utalentowaną choreografką pokazów mody i pracuje głównie za ich kulisami. Natłok obowiązków wiązał się z pewnymi wyrzeczeniami. Wszystko wskazuje jednak na to, że nigdy nie jest za późno, żeby coś zmieniać i dokonywać wyborów w zgodzie ze sobą. Kasia Sokołowska właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Zdjęcie i opis, które zamieściła na Instagramie, są jednoznaczne.

Kasia Sokołowska jest w ciąży – życie osobiste vs. kariera

W wywiadzie, którego Kasia Sokołowska udzieliła w 2018 roku Magdalenie Mołek, mówiła o tym, jak wygląda w jej przypadku łączenie kariery i życia osobistego. Powiedziała wtedy, że mimo poukładanego życia jest sama na pewnej drodze. Kiedy padło pytanie o najwyższą cenę, jaką poniosła w związku ze swoimi wyborami, to wskazała na ból decyzji, które musiała samodzielnie podejmować. Nikt jej nie mówił, co powinna zrobić. Sama musiała je podejmować i ponosić wszelkie ich konsekwencje. Magda Mołek zapytała też wprost jaka jest ta cena w życiu prywatnym i tu Kasia Sokołowska wskazała na brak czasu. Dziennikarka jednak ciągnęła temat dalej i dopytywała o jej wypowiedzi z innych wywiadów, które dotyczyły braku rodziny i dzieci. Wtedy rozmówczyni się roześmiała i powiedziała, że ciężko mówić o tej cenie, bo jeszcze jest w sile wieku i wszystko przed nią. Okazuje się, że właśnie nadszedł ten czas, kiedy poczuła, że chce otworzyć nowy rozdział w swoim życiu.

Kasia Sokołowska jest w ciąży – związek z Arturem Kozieją

W ostatnich latach mogliśmy wielokrotnie usłyszeć o związku Kasi Sokołowskiej z Arturem Kozieją. Para poinformowała o swojej relacji w styczniu 2017 roku. Biznesmen i jurorka „Top Model” poznali się na randce w ciemno. Mimo że ich związek ma niemały staż, to jednak oboje strzegą swojej prywatności i rzadko dzielą się w mediach społecznościowych informacjami i fotografiami ze swojego wspólnego życia. Parę połączyło wiele wspólnych pasji – konie, podróże i sztuka. Teraz przed nimi kolejny etap pełen nie tylko wyzwań, lecz przede wszystkim szczęścia. Kasia Sokołowska, która pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną o ciąży, zamieściła do tego całą serię fotografii. Na jednej z nich nie brakuje także jej partnera. Jest też zdjęcie z brzuszkiem.

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze – napisała pod fotografią.

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje. My także serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.