Aleksandra Żuraw zyskała popularność dzięki udziałowi w czwartej edycji „Top Model”, czyli najpopularniejszego modowego show w Polsce. Nie wygrała i nie złączyła swojego życia zawodowego z modelingiem. Natomiast świetnie odnajduje się w roli influencerki. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 342 tys. osób. To właśnie za pośrednictwem aplikacji Ola Żuraw poinformowała, że właśnie się zaręczyła. Poznajcie szczegóły i zobaczcie spektakularny pierścionek zaręczynowy, który celebrytka otrzymała od swojego ukochanego. 

Aleksandra Żuraw zaręczyła się! 

W niedzielę (16 stycznia 2022 roku) na profilu Aleksandry Żuraw na Instagramie pojawiły się (aż!) dwa posty. Na pierwszym z nich widać dłoń celebrytki opartą o dłoń jej partnera. Na niej natomiast piękny pierścionek z kamieniem.  Zdjęcie, a także towarzyszący mu opis, który brzmi: Chyba jednak warto było wyjść w te góry… Nad życie! nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Aleksandra Żuraw właśnie się zaręczyła. 

Drugi z opublikowanych dziś postów przedstawia natomiast główną zainteresowaną całą sprawą. Za jego pośrednictwem Ola Żuraw postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami szczegółami z tego (z całą pewnością wyjątkowego dla niej oraz jej partnera) wydarzenia. Jak dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się z opisu, do zaręczyn doszło w dość niecodziennym miejscu, a konkretnie w jaskini, do której prowadziła piękna - górska trasa. Influencerka przyznała, że totalnie się tego nie spodziewała. Na zawsze zapamięta ten pobyt w Tatrach. 

Gdybym miała kiedykolwiek obstawić w jakim miejscu/czasie/okolicznościach odbędą się zaręczyny nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będzie to jaskinia, do której prowadziła ekscytująca i bogata w przepiękne widoki droga. To było tak zaskakujące, i tak nietypowe, a jednocześnie NASZE bo kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana - nikt inny JA! - brzmi fragment opisu opublikowanego wraz ze zdjęciem na profilu Aleksandry Żuraw na Instagramie.

Co ciekawe, Aleksandra Żuraw oraz jej ukochany znają już datę ślubu. Inne szczegóły nie są znane. Fanki oraz fani uczestniczki „Top Model” mogą mieć jednak nadzieję, że zostaną one ujawnione w przyszłości - bliżej ceremonii.