Kto wygra „Top Model 10”? Takie pytanie zadają sobie teraz tysiące internautów i widzów TVN, którzy przez ostatnich kilkanaście tygodni z wypiekami na twarzy śledzili emocjonujące i pełne zwrotów akcji zmagania uczestników popularnego show. Odpowiedź poznamy już lada chwila. To właśnie wtedy stacja TVN wyemituje ostatni, finałowy odcinek programu. Kto jest w pierwszej kolejności typowany do zwycięstwa w jubileuszowym sezonie „Top Model”? Wiemy!

Finał „Top Model 10” już blisko

Za nami półfinałowy odcinek programu "Top Model", a finał już w środę 24 listopada 2021 wieczorem. Do walki o finałowe starcie stanęli w zeszłym tygodniu:

  • Nicole Akonchong;
  • Julia Sobczyńska;
  • Dominika Wysocka;
  • Kacper Jasiński;
  • i Mikołaj Krawiecki.

Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się podczas pokazów mody odbywających się w ramach Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2021 oraz sesji zdjęciowej z fotografem i zarazem jurorem programu, Marcinem Tyszką. Ku zaskoczeniu wielu fanów programu, w czasie panelu jurorzy zdecydowali, że w wielkim finale zmierzą się trzy kobiety. Warto dodać, że to pierwsza taka sytuacja od 2013 roku. W kolejnych latach, gdy w show mogli już brać udział także mężczyźni, nigdy nie brakowało chłopaków w składzie ostatniego odcinka.

„Top Model 10”: bukmacherzy typują zwyciężczynię

Eksperci STS, czyli największej firmy bukmacherskiej w Polsce, faworytki upatrują Nicole. Kurs na wygraną pochodzącej z włoskiej Maceraty dziewiętnastolatki wynosi 1.55. Oznacza to, że za każde postawione na nią 100 zł, można wygrać 136,40 zł (po odliczeniu 12% podatku od gier). Szanse pozostałych dwóch finalistek bukmacherzy oszacowali na tym samym poziomie. Kurs na Dominikę i Julię wynosi 4.50, czyli za 100 zł postawione na wygraną którejś z nich, można wygrać 396 zł.

Eksperci STS jasno więc wskazują, że niemalże murowaną faworytką jest Nicole i mało prawdopodobne, by któraś z konkurentek odebrała jej końcowe zwycięstwo. Czy tak faktycznie będzie? Dowiemy się już wkrótce!

Zgadzacie się z przewidywaniami bukmacherów?