„Top Model 10” powoli dobiega końca. Już w środę (24 listopada) dowiemy się, kto zdobył tytuł kolejnej top modelki w Polsce, a także liczne nagrody, na czele z kontraktem w prestiżowej agencji modelek i okładkę magazynu GLAMOUR. Szansę na wygraną ma m.in. Nicole Akonchong, która zachwyciła zarówno jury modowego show, jak i widzów oraz widzki. Najwyższa pora poznać ją nieco lepiej. Oto wszystko, co warto wiedzieć o finalistce jubileuszowej edycji „Top Model”.

Nicole Akonchong w „Top Model 10”

Jury zachwyciło się Nicole Akonchong – zarówno jej urodą, jak i osobowością. Na castingu okazało się, że kamera ją kocha. Natomiast podczas bootcampu aspirująca modelka udowodniła, że (poza tym, że jest bardzo fotogeniczna) potrafi ciężko pracować. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zdecydowali, że Nicole Akonchong zasługuje na miejsce w domu modelek i modeli. 19-latka została zaproszona do kolejnego etapu programu. Przez kolejne tygodnie mogłyśmy i mogliśmy obserwować, jak Nicole radzi sobie podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, nagrań, pokazów mody, jak również innych zadań. Bez problemów przechodziła do kolejnych odcinków. A teraz zawalczy o finał. O tym, czy wygra zdecydują widzowie oraz widzki „Top Model 10”, którzy już teraz mogą wysyłać SMSy pod dedykowany tej uczestniczce numer telefonu.

„Top Model 10”: co wiemy o Nicole Akonchong? 

Kim jest Nicole Akonchong? Uczestniczka Top Model 10” jest jedną z najmłodszych w tej edycji – to tegoroczna maturzystka. Podczas emisji pierwszego odcinka modowego show dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że ma polskie i kameruńskie korzenie. Całe życie mieszka we Włoszech. Często natomiast odwiedza Polskę, ponieważ ma tutaj rodzinę, która jest dla niej bardzo ważna.

Nicole Akonchong możemy poznać bliżej dzięki informacjom zawartym na oficjalnej stronie internetowej TVN. Jak się okazuje, uczestniczka „Top Model 10” trenuje lekkoatletykę. Co więcej, ma już pewne doświadczenie w modelingu. Związała się z tą branżą, gdy miała zaledwie 15 lat. Ma na swoim koncie także tytuł Miss Blumare. Zdobyła go w 2018 roku. 

Dlaczego Nicole Akonchong zdecydowała się na udział w polskiej edycji „Top Model”? Okazuje się, że właśnie w kraju nad Wisłą chciałaby spełnić swoje największe marzenie, jakim jest zdobycie tytułu kolejnej top modelki. 

„Top Model 10”: Nicole Akonchong na Instagramie

Podobnie jak pozostałe uczestniczki oraz pozostali uczestnicy jubileuszowej edycji największego modowego show w Polsce, Nicole Akonchong jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, na czele z Instagramem. Jej profil w uwielbianej na całym świecie aplikacji obserwuje już blisko 80 tysięcy osób. Nicole Akonchong najchętniej publikuje zdjęcia, które pokazują, jak wygląda jej życie na co dzień, a także prezentujące kulisy jej pracy jako modelki. Kilka kadrów z oficjalnego profilu Nicole na Instagramie możecie znaleźć w naszej galerii.