W tym sezonie „Top Model” w domu modelek i modeli zamieszkało (aż!) 15 osób. Jedną z najmłodszych uczestniczek jest Nicole Akonchong, która zachwyciła jury podczas castingu, a następnie podczas bootcampu. Co wiemy o tej uczestniczce jubileuszowej edycji największego modowego show w Polsce? Dlaczego zdecydowała się na udział w „Top Model”? Sprawdźcie!

Nicole Akonchong w „Top Model 10”

Jury zachwyciło się Nicole Akonchong – zarówno jej urodą, jak i osobowością. Na castingu okazało się, że kamera ją kocha. Natomiast podczas bootcampu aspirująca modelka udowodniła, że (poza tym, że jest bardzo fotogeniczna) potrafi ciężko pracować. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zdecydowali, że Nicole Akonchong zasługuje na miejsce w domu modelek i modeli. 19-latka została zaproszona do kolejnego etapu programu. Teraz możemy obserwować, jak radzi sobie podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, pokazów mody, jak również innych zadań. 

„Top Model 10”: co wiemy o Nicole Akonchong? 

Kim jest Nicole Akonchong? Uczestniczka Top Model 10” jest jedną z najmłodszych w tej edycji – to tegoroczna maturzystka. Podczas emisji pierwszego odcinka modowego show dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że ma polskie i kameruńskie korzenie. Całe życie mieszka we Włoszech. Często natomiast odwiedza Polskę, ponieważ ma tutaj rodzinę, która jest dla niej bardzo ważna.

Nicole Akonchong możemy poznać bliżej dzięki informacjom zawartym na oficjalnej stronie internetowej TVN. Jak się okazuje, uczestniczka „Top Model 10” trenuje lekkoatletykę. Co więcej, ma już pewne doświadczenie w modelingu. Związała się z tą branżą, gdy miała zaledwie 15 lat. Ma na swoim koncie także tytuł Miss Blumare. Zdobyła go w 2018 roku. 

Dlaczego Nicole Akonchong zdecydowała się na udział w polskiej edycji „Top Model”? Okazuje się, że właśnie w kraju nad Wisłą chciałaby spełnić swoje największe marzenie, jakim jest zdobycie tytułu kolejnej top modelki. 

Podobnie jak pozostałe uczestniczki oraz pozostali uczestnicy jubileuszowej edycji największego modowego show w Polsce, Nicole Akonchong jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, na czele z Instagramem. Jej profil w uwielbianej na całym świecie aplikacji obserwuje blisko 20 tysięcy osób (warto wspomnieć, że liczba followersów rośnie wraz z każdym odcinkiem). Nicole Akonchong najchętniej publikuje zdjęcia, które pokazują, jak wygląda jej życie na co dzień, a także prezentujące kulisy jej pracy jako modelki. Kilka kadrów z oficjalnego profilu Nicole na Instagramie możecie znaleźć w naszej galerii. 

Jeśli jesteście ciekawe i ciekawi, jak Nicole Akonchong poradzi sobie w „Top Model 10”, oglądajcie kolejne odcinki modowego show w środy o godz. 21:30 albo na platformie streamingowej Player. O tym, co działo się w programie możecie także czytać na bieżąco na Glamour.pl. Komu kibicujecie najbardziej w tej edycji?