Dziesiąta, czyli jubileuszowa edycja „Top Model” powoli dobiega końca. Przed nami finał  - niezaprzeczalnie jeden z najbardziej emocjonujących momentów w programie. Podobnie jak w poprzednich latach, ostatni odcinek zostanie wyemitowany na żywo. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć? Kto zdecyduje o tym, która uczestniczka zdobędzie tytuł top modelki w 2021 roku? Oto wszystko, co warto wiedzieć na temat finału „Top Model 10”.

„Top Model 10”: finał. Kto zostanie kolejną top modelką? 

Kto jest w finale? Wiemy! W dwunastym odcinku „Top Model 10” Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zdecydowali, że na miejsce w wielkim finale zasługują Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, a także Nicole Akonchong. Dziewczyny radziły sobie świetnie podczas całego programu. Ciężko pracowały na sesjach zdjęciowych, jak również na pokazach mody, w tym na Fashion Weeku w Pradze. 

„Top Model 10”: finał. Głosowanie 

Julia, Dominika i Nicole najpierw zachwyciły jury, a następnie zdobyły sympatię widzek oraz widzów. Ich wsparcie bardzo im się teraz przyda. Warto bowiem wspomnieć, że właśnie osoby oglądające „Top Model 10” zdecydują o tym, kto wygra. Głosowanie już trwa. 

„Top Model 10”: kto wygra?

Kto wygra w „Top Model 10”? To prawdopodobnie jedno z najczęściej zadawanych przez fanki oraz fanów programu pytań. Oczywiście, jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, odpowiedź na nie poznamy dopiero w trakcie emisji ostatniego odcinka w tym sezonie. Jak się jednak okazuje, eksperci STS, czyli największej firmy bukmacherskiej w Polsce, mają swoją faworytkę. Jest nią… Nicole Akonchong! Zdaniem profesjonalistów Dominka Wysocka oraz Julia Sobczyńska mają zdecydowanie mniejsze szanse na wygraną. Więcej na ten temat możecie przeczytać w artykule poniżej. Zgadzacie się z taką opinią? 

„Top Model 10”: nagrody

Jakie nagrody otrzyma zwyciężczyni „Top Model 10”? Spieszymy z odpowiedzią. Tegoroczna laureatka pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR, podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelek i modeli Model Plus, poza tym w jej ręce trafi czek. Co więcej, „Top Model” otwiera młodym ludziom drzwi do świata modelingu i show-biznesu. Wiele osób, które brały udział w poprzednich edycjach modowego show, należy teraz do grona najbardziej rozchwytywanych celebrytek oraz celebrytów. Wśród nich m.in. Karolina Pisarek, Karolina Gilon, Jakob Kosel, Zuza Kołodziejczyk czy Klaudia El Dursi. Dominika, Julia albo Nicole mają szansę do nich dołączyć. 

„Top Model 10”: finał. Kiedy i gdzie oglądać?

Finał „Top Model 10” zbliża się wielkimi krokami. Ostatni odcinek tej edycji zostanie wyemitowany już 24 listopada 2021 roku o godz. 21:30 na antenie TVN. Będzie on dostępny także na platformie streamingowej Player. Twórcy programu zapowiedzieli transmisję na żywo. Warto dodać, że o tym, co dzieje się podczas finału dziesiątej edycji „Top Model” będziecie mogły i mogli przeczytać na Glamour.pl, a także sprawdzić w mediach społecznościowych, na czele z profilem @glamourpoland na Instagramie. Bądźcie z nami.

Top Model 10”: finał. Występy specjalne

Twórczynie i twórcy programu zdradzili już pierwsze szczegóły dotyczące finału „Top Model 10”. Podobnie jak w latach poprzednich, uświetnią go koncerty na żywo. Tym razem wystąpią Monika Brodka, Smolasty, który pojawił się w jednym z odcinków tej serii, a konkretnie podczas wybiegu na wiadukcie w Warszawie, jak również Michał Fox Król. Nie możemy się doczekać, a wy?

Zobacz także: