Znamy już wszystkich uczestników i uczestniczki Top Model 10. Do grona osób, które zachwyciły Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego, należy Kacper Orenkiewicz. Dlaczego zdecydował się na udział w modowym show? Czym zajmował się, zanim dostał się do Top Model 2021? Kim jest? Oto wszystko, co wiemy o Kacprze Orenkiewiczu, czyli jednym z uczestników Top Model 10

Kacper Orenkiewicz w „Top Model 10”

Kacpra Orenkiewicza poznałyśmy i poznaliśmy w pierwszym odcinku Top Model 10. Właśnie wtedy wyemitowano relację z castingu, podczas którego zachwycił Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego. Uwielbiany przez (nie tylko) polskie gwiazdy projektant mody przyznał, że aspirujący model dobrze chodzi po wybiegu i ma proporcjonalną sylwetkę. Co więcej, okazało się, że Kacper Orenkiewicz jest bardzo fotogeniczny. Jury postanowiło dać mu szansę i zaprosiło na bootcamp. Podczas grupowych sesji zdjęciowych chłopak udowodnił, że ma zadatki na profesjonalnego modela. Dzięki temu dostał się do programu. 

„Top Model 10”: Kacper Orenkiewicz. Co wiemy o uczestniku modowego show?

Co wiemy o Kacprze Orenkiewiczu, który dostał się do Top Model 10? Uczestnik jubileuszowej edycji modowego show niestety nie miał łatwego dzieciństwa. W dzieciństwie stracił tatę – mężczyzna zginął w wypadku. Gdy miał cztery lata, przeprowadził się razem z mamą do Norwegii, a konkretnie do Oslo. To właśnie tam dorastał – uczył się, a także rozpoczął swoją przygodę z modelingiem i show-biznesem. Okazuje się, że Kacper Orenkiewicz  ma już doświadczenie przed kamerą. Pojawił się bowiem w kilku norweskich reklamach. Na co dzień pracuje natomiast w świetlicy dla dzieci. Poza tym interesuje się sportem, na czele z koszykówką.

Z oficjalnej strony internetowej Top Model 10 dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że Kacper Orenkiewicz wysłał zgłoszenie do programu dzięki swojej dziewczynie, z którą od czterech lat tworzy szczęśliwy związek. To właśnie ukochana namówiła go do wzięcia udział w polskiej edycji modowego show. 

Podobnie jak pozostali uczestnicy i pozostałe uczestniczki Top Model 10, Kacper Orenkiewicz jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, na czele z Instagramem. Jego profil w popularnej aplikacji (@kacperorenkiewicz) obserwuje już ponad 35 tysięcy osób. Warto wspomnieć, że liczba followersów Kacpra wciąć rośnie. W naszej galerii możecie zobaczyć kilka zdjęć z jego profilu. 

Jak Kacper Orenkiewicz poradzi sobie w Top Model 10? Tego dowiemy się już niebawem – oglądając kolejne odcinki modowego show. Przypomnijmy, że program jest emitowany w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. Wszystkie odcinki są (i będą) dostępne również na platformie streamingowej Player. Będziecie mu kibicować?