Top Model 10 trwa w najlepsze. Jury (czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński), a także widzowie i widzki uważają, że poziom w jubileuszowej edycji jest bardzo wysoki. A to m.in. ze względu na osoby, które postanowiły wziąć udział w programie i zawalczyć o swoje marzenia. Najwyższa pora poznać ich trochę bliżej. Jak to zrobić? Pomocny może okazać się Instagram. Oto oficjalne profile uczestników i uczestniczek Top Model 2021

„Top Model 10”: uczestnicy i uczestniczki

Pod koniec trzeciego odcinka Top Model 10, który został wyemitowany 15 września 2021 roku na głównym kanale TVN, a poza tym jest dostępny na platformie streamingowej Player, dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, kto zamieszka w domu modelek i modeli. Jury zdecydowało, że na miejsce w kolejnym etapie największego modowego show w Polsce zasługują Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Łukasz Wasielewski oraz Dominika Wysocka. Warto przypomnieć, że do grona uczestników i uczestniczek dziesiątego sezonu Top Model należy również Weronika Zoń, która – jak się okazało w drugim odcinku – otrzymała złoty bilet

„Top Model 10”: uczestnicy i uczestniczki programu na Instagramie

Prawdopodobnie nikogo nie zdziwi to, że Dominika WysockaSophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Weronika Zoń, Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Łukasz Wasielewski, Olga Król oraz Adam Lochyński, czyli uczestnicy i uczestniczki Top Model 10 działają aktywnie w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Teraz – podczas emisji poszczególnych odcinków jubileuszowej edycji programu – ich profile cieszą się szczególnym zainteresowaniem. To właśnie za ich pośrednictwem dzielą się szczegółami swojego życia prywatnego czy zawodowego, a także zdradzają followersom (których wciąż przybywa!) jak czuli się, gdy kilka miesięcy wcześniej rozpoczynali swoją przygodę z modowym show. 

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z instagramowych profili osób, które biorą udział w Top Model 10 i właśnie zamieszkały w domu modeli oraz modelek (i nie mają prywatnych kont na IG). Będziecie obserwować ich poczynania w sieci? 

„Top Model 10”: gdzie oglądać?

Gdzie i kiedy oglądać Top Model 10? Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, nowe odcinki programu są emitowane na głównym kanale TVN. Poczynania uczestników i uczestniczek Top Model 10 można śledzić w środy o godz. 21:30. Co więcej, wszystkie odcinki modowego show są dostępne na platformie streamingowej Player. To świetna opcja dla osób, które mają zajęte wieczory albo po prostu lubią decydować o tym, co i kiedy oglądają.