Drugi odcinek Top Model 10 za nami. W tym tygodniu poznałyśmy kolejne uczestniczki oraz uczestników jubileuszowej edycji programu, w tym osobę, która zdobyła złoty bilet, a tym samym jako pierwsza zamieszkała w domu modelek i modeli. Według Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki, jak również Dawida Wolińskiego na tego rodzaju przepustkę zasługuje Weronika Zoń. Co o niej wiemy?

„Top Model 10": złoty bilet – co to jest?

Osoby, które przychodzą na casting do Top Model, marzą o tym, by dostać złoty bilet. Gwarantuje on bowiem miejsce w domu modelek i modeli. Jednocześnie zwalnia z udziału w bootcampie, czyli jednym z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej stresujących etapów castingu do największego modowego show w Polsce. 

„Top Model 10": złoty bilet. Kim jest Weronika Zoń, która go otrzymała?

Kto zdobył złoty bilet w Top Model 10? Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński nagrodzili nim Weronikę Zoń, która absolutnie zachwyciła ich podczas castingu. Jury było pod wrażeniem jej urody, figury, jak również osobowości. Jak się okazuje, jest bardzo fotogeniczna, a do tego świetnie się z nią pracuje. 

Fani oraz fanki Top Model 10 także są pod ogromnym wrażeniem Weroniki Zoń. Jeszcze podczas emisji tego odcinka w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób, według których pierwsza mieszkanka domu modelek i modeli w tej edycji ma w sobie to coś – jest piękna, poza tym ma podobną urodę do Ariany Grande. Wy też widzicie podobieństwo? I co jeszcze wiadomo o Weronice Zoń?

„Top Model 10" – kim jest Weronika Zoń, która zdobyła złoty bilet w tej edycji?

Weronika Zoń ma 21 lat i pochodzi z Bielska-Białej. Laureatka złotego biletu w Top Model 10 nie miała łatwego dzieciństwa. Mieszkała bowiem w malutkim mieszkaniu. Jeden pokój zajmowała Weronika, jej mama oraz bracia. Drugi natomiast należał do jej dziadków. Gdy miała 13 lat, wraz z najbliższą rodziną wyprowadziła się do Anglii. Zaczęła pracować jeszcze jako nastolatka, a konkretnie w wieku 14 lat. Najpierw pracowała na zmywaku. Następnie w szpitalu, gdzie przygotowywała posiłki dla pacjentów i pacjentek. Teraz chce zawalczyć o własne marzenia. 

Jak się okazuje, Weronika Zoń nie podjęła decyzji o udziale w Top Model 10 pochopnie. Podczas emisji drugiego odcinka dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że myślała o tym już wcześniej, ale nie była gotowa na taki krok. Chciała jeszcze popracować nad swoim ciałem. Właśnie dlatego regularnie ćwiczyła – odwiedzała siłownię zarówno przed pracą, jak i po pracy, do tego w weekendy. 

Warto dodać, że Weronika Zoń jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@weronikazon) obserwuje ponad osiem tysięcy osób. Za jego pośrednictwem dzieli się swoimi stylizacjami na co dzień, a także relacjami z podróży. Co więcej, oglądając zdjęcia na profilu laureatki złotego biletu w Top Model 10, łatwo można zauważyć, że jest szczęśliwie zakochana. Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także: