Alessandra Ambrosio w kapciach EMU Australia

Choć zostały stworzone z myślą o tym, by chodzić w nich po domu, równie dobrze sprawdzają się w miejskich stylizacjach. Najlepszy dowód? Jeden z ostatnich looków Alessandry Ambrosio, która w kapciach marki EMU Australia pokazała się na ulicy. Kapcie nie są zresztą przypadkowe. To model Mayberry – jeden z najbardziej kultowych w ofercie australijskiej marki. I jeden z najbardziej charakterystycznych. Kapcie Mayberry, podobnie jak wszystkie produkty EMU Australia zrobione są z naturalnej owczej wełny, a więc są miłe w dotyku i bardzo puszyste. Nie da się nie zauważyć nie tylko ze względu na ich objętość, ale i żywe kolory. Buty dostępne są bowiem nie tylko w bieli czy beżach, ale i w odcieniu cukierkoworóżowym, błękitnym albo fioletowym. 

 

Jak dbać o buty EMU? Oto kilka porad, jak je czyścić, przechowywać i konserwować, by nie straciły kształtu i przetrwały do kolejnej zimy >>>

Alessandra Ambrosio wolała jednak postawić na klasykę i wybrała kapcie Mayberry w eleganckim, węglowoszarym odcieniu

Pluszowe kapcie: Modne buty na sezon wiosna-lato 2020 lansowane przez gwiazdy

Dobrała do nich pomarańczowe spodnie dresowe i jasnoniebieską bluzę z nadrukiem oraz przeciwsłoneczne okulary, i tak ubrana, rozmawiając przez telefon komórkowy, poszła miedzy innymi po kawę na wynos. Chcecie pójść w jej ślady? To możliwe. Kapcie Mayberry bez problemu kupić można także w Polsce. Gdzie? Na przykład w sklepie internetowym eobuwie.pl (jeśli klikniecie w jedno ze zdjęć powyżej, od razu się tam przeniesienie). Warto, bo takie kapcie są teraz na topie. W pluszowych kapciach na ulicach miast widziano już nie tylko Alessandrę Ambrosio, ale i inne gwiazdy. Pluszowe kapcie w swoich szafach mają także Sophie Turner i Justin Bieber, którzy zdecydowali się na model z metką Louis Vuitton, a także Gigi Hadid, która postawiła na wełniane kapcie UGG. Podobnie zrobiła wcześniej Zendaya. To teraz hit!

Alessandra Ambrosio rozstała się z partnerem po 10 latach! >>>