Kto zostanie nowym Bondem? To pytanie nie schodzi z nagłówków zagranicznych serwisów. Po tym jak Daniel Craig zagrał w swoim ostatnim filmie z 2021 roku („Nie czas umierać"), w którym wcielił się w słynnego agenta 007, wszyscy zastanawiają się, kto przejmie pałeczkę. Najnowsze doniesienia mówią, że będzie to Lucient Laviscount, który znany jest z roli Alfiego w hitowym serialu Netfliksa „Emily w Paryżu”

Lucien Laviscount zostanie nowym Jamesem Bondem?

Aktor, którego bardzo dobrze kojarzyć możecie z jednego z największych netfliksowych hitów jest głównym tematem raportu dotyczącego obsady kolejnych części filmów o Bondzie. Na razie żadna z tych informacji nie jest potwierdzona, ale nieoficjalnie Laviscount zwrócił na siebie uwagę twórców i producentów serii. Podobno „czeka w kolejce”, aby zostać następcą Craiga.

Lucien ma teraz 30 lat, co jest idealnym wiekiem na to, aby stać się najpopularniejszym agentem w popkulturze. Barbara Broccoli, która jest jedną z twórczyń serii filmów, chce, aby kolejny aktor, który wcieli się w głównego bohatera był nim przez następne 15 lat.

Raport został opublikowany przez „Daily Mail”, jednak nie ma w nim żadnej gwarancji. Przede wszystkim jest jeszcze za wcześnie, aby dowiedzieć się, kto zagra Bonda. Producenci oczywiście milczą, ale kandydatów jest dużo. Myślicie, że Alfie z „Emily w Paryżu” sprawdziłby się w roli agenta 007?

Kto zostanie nowym Bondem? Oto najpopularniejsze typy

Informacji o tym, kto zostanie nowym agentem 007 było już bardzo dużo. Cały czas pojawiają się nowe plotki i doniesienia na ten temat. Zobaczcie, kto jeszcze brany jest pod uwagę do tego, aby przejąć pałeczkę po Danielu Craigu.

  1. Aaron Taylor-Johnson
  2. Henry Cavill
  3. Rege-Jean Page 
  4. James Norton
  5. Tom Hardy
  6. Chiwetel Ejiofor
  7. Dan Stevens
  8. Idris Elba
  9. Jack Lowden
  10. Oscar Isaac