Amanda Bynes ma za sobą trudny czas. Mierzyła się z uzależnieniem od alkoholu, poza tym zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Kilka lat temu trafiła do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Wiele wskazuje na to, że aktorka, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak m.in. „Ona to on”, „Łatwa dziewczyna” czy „Lakier do włosów” odzyskała zdrowie i kontrolę nad własnym życiem. Na początku 2020 roku (a konkretnie w walentynki) poinformowała, że jest szczęśliwie zakochana i przyjęła oświadczyny Paula Michaela, którego poznała w tak zwanym domu trzeźwości po odwyku. Teraz, czyli po ponad dwóch latach, media zza oceanu podały, że para zmodyfikowała swoje plany dotyczące wspólnej przyszłości. Amanda Bynes i Paul Michael zerwali zaręczyny, ale pozostali w związku. Co więcej, deklarują, że nadal się kochają. Oto, co wiemy na ten temat. 

Amanda Bynes i Paul Michael zerwali zaręczyny! To jednak nie oznacza rozstania

Według mediów plotkarskich, na czele z „Entertainment Tonight” Amanda Bynes i Paul Michael odwołali swoje zaręczyny (a co za tym idzie: planowany ślub) jeszcze w 2021 roku. Informator wspomnianego serwisu twierdzi, że główni zainteresowani całą sprawą zorientowali się, że mogli podjąć tę decyzję zbyt pochopnie. 

Wciąż są razem – jako para, ale wstrzymali swoje zaręczyny i plany dotyczące ślubu – wyjawił informator „Entertainment Tonight” – Mają za sobą wzloty i upadki, wspólne i osobiste, dlatego zdali sobie sprawę, że mogli działać za szybko, ale kochają się i nadal są sobie oddani

Informator „Entertainment Tonight” dodał, że Amanda Bynes i Paul Michael nadal się kochają, są dla siebie ważni. Podobno symbolem ich miłości, wzajemnej troski oraz chęci wspólnego rozwoju są pierścionki, które oboje noszą. 

Noszą teraz pierścionki, aby pokazać lojalność wobec siebie, jako symbol uczenia się siebie nawzajem i wspólnego rozwoju – ujawnia informator „Entertainment Tonight”. 

Warto podkreślić, że Amanda Bynes i Paul Michael do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień. Dziennikarze „Entertainment Tonight” skontaktowali się z Davidem A. Esquibiasem – prawnikiem, który reprezentuje aktorkę, jednak nie zabrał głosu w sprawie. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że gwiazda i jej partner są szczęśliwi.