Trwają zdjęcia do nowego sezonu „Seksu w wielkim mieście”. Serię zatytułowaną „And Just Like That...” będziemy mogli zobaczyć na HBO Max jeszcze przed końcem tego roku.

„Seks w wielkim mieście” – kontynuacja. Co wiemy o „Just Like That”?

Kolejne odcinki przygód Carrie (Sarah Jesscia Parker), Charlotte (Kristin Davis) i Mirandy (Cynthia Nixon) są kręcone na ulicach Nowego Jorku, ale wiadomo też, że pojawią się kadry z Paryża. Niestety na ekranie nie zobaczymy Samanthy, w której postać wcielała się dotąd Kim Catrall. Aktorka od lat zapewniała, że nie zamierza wrócić do produkcji ze względu na kiepskie stosunki z pozostałymi aktorkami: Do grona przyjaciółek Carrie dołączy za to Nicole Ari Parker, która wcieli się w postać niejakiej Lisy Todd Wexley (wielbiciele SATC już ochrzcili ją „nową Samanthą”).

Stylizacje bohaterek nieustannie zachwycają, a zdjęcia, które co chwilę trafiają do sieci, rozpalają wyobraźnię fanek i fanów. Te najnowsze mocno namieszały wszystkim w głowach. Widzimy na nich, że Carrie całuje mężczyznę, który nie jest jej serialowym mężem i miłością życia, Mr. Bigiem (granym przez Chrisa Notha). Kim więc jest nieznajomy?

Jon Tenney – kim jest i czy zastąpi Mr. Biga?

Mężczyzna, o którym mowa, to amerykański aktor Jon Tenney, którego możecie kojarzyć ze „Skandalu” czy „Mrocznych zagadek Los Angeles”. Współpracował już z Sarah Jessica Parker przy serialu „Sprawiedliwi” z 1990 roku, ostatnio oboje pojawili się też w serii krótkich podcastów zrealizowanych w czasie pandemii „The Pack Podcast”.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy Tenneya w „Seksie w wielkim mieście” (ani w sześciu sezonach serialu, ani w żadnym z dwóch filmów); dołączył do obsady dopiero teraz, ale jego rola wciąż nie została ujawniona. Fotosy, na których przytula Parker, wzbudziły ogromne emocje wśród fanek i fanów. Dyskutowane są zarówno te, na których aktor całuje Carrie przed jej słynnym mieszkaniem w West Village w Nowym Jorku, jak i te, na których spaceruje z serialową felietonistką, ubraną w zjawiskową  kreację indyjskiej marki Falguni Shane Peacock.

Czy to koniec wielkiej miłości Bradshaw i Biga? Nie wiadomo. Wszystko wskazuje jednak na to, że Noth (wbrew zapowiedziom z początku tego roku) wystąpi w „And Just Like That...”. Serialowa para została sfotografowana w Paryżu, na moście Pont des Arts - kiedyś popularnym wśród zakochanych, którzy zawieszali na tam kłódki i wrzucali kluczyk do Sekwany.

 

Zobacz także:

Jak wam się podoba ten nieoczekiwany zwrot akcji?