Nad tym, kto wystąpi podczas przerwy Super Bowl 2024, czyli finału krajowych mistrzostw futbolu amerykańskiego, zastanawiano się od miesięcy. Typowano m.in. Miley Cyrus i Harry'ego Stylesa, a także plotkowano na temat tego, czy faktycznie ofertę organizatorów odrzuciła Taylor Swift. Teraz wszystko jest już jasne, a sensacyjne info przekazała nam Kim Kardashian.

Usher gwiazdą Super Bowl 2024

Super Bowl to dla wielu Amerykanów najważniejsza impreza sportowa w całym roku. Odbywa w lutym i jest finałem krajowych mistrzostw futbolu amerykańskiego. Odbywające się w przerwie muzyczne show wielu artystów i artystek traktuje jak wyróżnienie. Swoje Super Bowl halftime show mieli m.in. Madonna, Beyoncé, Lady Gaga, Justin Timberlake, Maroon 5, a w zeszłym roku podczas właśnie tego występu Rihanna ogłosiła drugą ciążę. 

Dosłownie kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że zaszczyt występu w przerwie Super Bowl 2024 otrzymał Usher. NFL, Apple Music i Roc Nation poinformowały o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując wideo z udziałem Ushera i... Kim Kardashian.

W krótkim wideo zapowiadającym nadchodzący koncert Usher odbiera telefon od Kim Kardashian, która informuje go, że będzie główną gwiazdą Super Bowl halftime show. Zresztą, zobaczcie sami/same:

To zaszczyt móc w końcu odhaczyć na mojej liście życzeń występ na Super Bowl. Nie mogę się doczekać, aż pokażę światu program inny niż wszystko, co wcześniej stworzyłem. Do zobaczenia wkrótce – przekazał w oficjalnym oświadczeniu muzyk.

Co ciekawe, nie będzie to pierwszy występ Ushera na Super Bowl. W 2011 roku muzyk towarzyszył na scenie headlinerom, czyli zespołowi Black Eyed Peas.

Super Bowl halftime show z udziałem Ushera planowany jest na 11 lutego 2024 roku. Odbędzie się na Allegiant Stadium w Las Vegas.