Ania Lewandowska urodziła! Kilka dni temu pojawiły się spekulacja na temat tego, że trenerka jest już w szpitalu, a fani snuli teorie na temat rozwiązania. Wszystko przez to, że gwiazda przestała być aktywna na TikToku, na którego od jakiegoś czasu wrzucała wideo codziennie. Wygląda na to, że mieli rację! Robert Lewandowski poinformował o tym, że Ania Lewandowska urodziła. Szczęśliwa para po raz drugi została rodzicami. Przypomnijmy, że Lewandowscy są rodzicami 3-letniej Klary, która obchodziła urodziny 4 maja, czyli zaledwie 2 dni temu! Piłkarz opublikował urocze zdjęcie z maleństwem na Instagramie, zdradzając płeć oraz imię dziecka, podpisując fotografię „Hello little one. Welcome to the world Laura! Well done Mummy” (Cześć maleństwo. Witaj w naszym świecie, Laura. Dobra robota, mamusiu!). Ania Lewandowska urodziła dziewczynkę, którą dumni rodzice nazwali Laura. Zobaczcie pierwsze wspólne zdjęcie Roberta Lewandowskiego z drugą córką w galerii powyżej. Gratulujemy!

Anna Lewandowska zdradza, jak wygląda jej pielęgnacyjna rutyna. Poznajcie triki, sprawdzone sposoby i ulubione kosmetyki trenerki! >>>

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę!

Pod koniec zeszłego roku Robert Lewandowski poinformował, że Ania Lewandowska jest w ciąży. Zrobił to w sposób, który dobrze znają fani piłki nożnej. Po golu, który strzelił podczas meczu FC Bayern Monachium i Olympiakos SFP, włożył piłkę pod bluzkę oraz kciuka w buzię. Fani byli zachwyceni i zaczęli odliczać do narodzin drugiego dziecka Ani i Roberta. Kilka dni temu pojawiły się spekulacje na tego, że żona piłkarza znalazła się w szpitalu i oczekuje na poród. W końcu mamy oficjalne informacje! Popularna trenerka została mamą po raz drugi i urodziła córeczkę, tak jak przewidywali fani. Szczęśliwy Robert Lewandowski udostępnił urocze zdjęcie z maleństwem na swoim profilu. Natychmiast posypały się gratulacje dla rodziców oraz ich starszej córki, która właśnie została siostra! Podobno Klara Lewandowska bardzo chciała mieć rodzeństwo, więc na pewno jest podekscytowana swoją nową rolą. Jeżeli jeszcze nie widzieliście zdjęcia drugiej córki Lewandowskich, Laury, znajdziecie je w galerii na górze strony.