Nad Aniołkami Victoria’s Secret zawisły ostatnio czarny chmury. Nie dalej niż tydzień temu dotarły do nas smutne, choć niepotwierdzone wieści o prawdopodobnym rozstaniu Candice Swanepoel ze swoim wieloletnim partnerem Hermannem Nicoli, z którym zresztą modelka 5 miesięcy temu doczekała się drugiego syna. Dziś dobra passa powraca i docierają do nas znacznie lepsze wiadomości. Jak się okazuje, inny Aniołek Victoria’s Secret, Josephine Skriver już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!

8 urodowych trików, których nauczyły nas Aniołki Victoria’s Secret

Modelka nie kryje szalonej ekscytacji w związku z oświadczynami muzyka Alexandra DeLeona, które przyjęła. Pod zdjęciem zamieszczonym na swoim profilu wyjaśnia, jak cała sytuacja się rozwinęła.

To była zimna listopadowa noc. Byliśmy w drodze do Finlandii – chcieliśmy zobaczyć zorzę polarną. To było moje ogromne marzenie, druga pozycja na liście wymarzonych rzeczy do zrobienia zaraz po pływaniu razem z orkami w ich naturalnym środowisku, którą zresztą udało mi się zrealizować w ciągu jednego tygodnia. Nawet mi się nie śniło, że za moment odhaczę z niej kolejną!

Ognisko na środku zamarzniętego jeziora, blask księżyca w pełni. Noc 23 listopada (to moja szczęśliwa liczba)! Tego samego dnia piosenka Aurora Borealis (oznaczająca właśnie zorzę – przyp. red) napisana przez niego dnia mnie ujrzała światło dzienne. Czasem wszechświat robi nam takie niespodzianki, które sprawiają, że brakuje nam słów! Tak też było, gdy Alex spojrzał na mnie. Ukląkł i spytał, czy będę jego na zawsze. Nigdy w życiu nie byłam niczego tak pewna, jak właśnie tego! Jesteś moją najwspanialszą przygoda, moja bajką, która się urzeczywistnia. Moim przyjacielem, bratnią duszą, miłością mojego życia.  Dzięki tobie ma ono sens, a ja czuję, że każdego dnia staję się lepszą osobą. Kimś, kto nie tylko marzy, ale także wierzy w siebie, własne możliwości  i to, że wszystko może się udać.

W miłości nie chodzi o to, by się do czegoś przymuszać. Miłość to znalezienie kogoś, kto swoją radością i swym światłem nas uzupełnia. Jesteśmy drużyną na życie! Odkąd pojawiłeś się w moim życiu, nie patrzę wstecz. Kocham Cię, Ty jesteś moją zorzą polarną i moją Aurora Borealis.- skwitowała modelka.

W ciągu kilkunastu godzin zaręczonej modelce pogratulowało ponad 17 tysięcy osób – tyle komentarzy pojawiło się pod romantycznym postem. Ekscytacji nie kryły koleżanki Skriver po fachu: Gigi Hadid, Lily Aldridge, Stella Maxwell czy Jasmine Tookes wysyłały jej ciepłe słowa.

 Patrząc na zdjęcia trzeba przyznać, że faktycznie – oprawa tego zdarzenia zapiera dech w piersiach! Podobnie jak spory diament na palcu modelki (skąd wziął się tam fotograf?). Gratulujemy zaręczonym i z niecierpliwością wyczekujemy newsów związane z tym, kiedy Josephine Skriver i Alexander DeLeon, którzy właśnie się zaręczyli powiedzą  sobie sakramentalne tak.

The Weeknd dopingował Bellę Hadid na pokazie Victoria’s Secret razem z przyszłą teściową!