Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży po raz czwarty!

„Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki” – Anna Czartoryska-Niemczycka napisała pod zdjęciem, które właśnie udostępniła na Instagramie. A właściwie dwoma zdjęciami, na których ubrana w niebieskie jeansy i luźną bluzkę w tylu boho trzyma się za wyraźnie zaokrąglony brzuch. W ten oto sposówb celebrytka poinformowała, że spodziewa się dziecka. Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży po raz czwarty!

Nie trzeba było czekać długo, by pod postem posypały się gratulacje. Nie tylko od fanek aktorki i piosenkarki, ale i innych gwiazd. Entuzjastyczne komentarze pod wpisem o ciąży zostawiły m.in. Agnieszka Hyży, Maja Bohosiewicz, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska, Dorota Williams czy Natalia Jaroszewska. My także dołączamy się do gratulacji!

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki – Dzieci

37-letnia celebrytka i jej mąż, dziedzic fortuny, Michał Niemczycki rodzicami zostaną po raz czwarty. W czasie trwającego 8 lat szczęśliwego małżeństwa doczekali się już dwóch synów i córeczki, z którymi latem często można spotkać ich w Juracie, w której bywają regularnie. Teraz Ksawery, Janina i Michał doczekają się rodzeństwa. Braciszka czy siostrzyczki? Na razie nie wiadomo. Anna Czartoryska-Niemczycka nie ujawniła jeszcze płci czwartego dziecka. Nie zdradziła także, który to miesiąc ciąży, ani kiedy spodziewać się można rozwiązania. Ponieważ jednak brzuszek aktorki i piosenkarki jest już całkiem słusznych rozmiarów, możemy się spodziewać, że urodzi już niedługo. A więc trzymamy kciuki! Zdjęcie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej z brzuszkiem znajdziecie w naszej galerii.