Anna Dec to znana i lubiana przez widzów prezenterka pogody. Od jesieni 2015 roku można ją oglądać jednocześnie na antenie aż pięciu kanałów z Grupy TVN: TVN, TTV, TVN24, TVN24 BiS i TVN Meteo Active. Sympatyczna pogodynka nie ogranicza jednak swojej aktywności zawodowej jedynie do występów przed kamerą czy prowadzenia wszelkiej maści eventów.

32-latka spełnia się także w roli bizneswoman – jakiś czas temu założyła własną markę odzieżową o nazwie Deccares, która specjalizuje się w produkcji ubrań z materiałów przyjaznych środowisku. Jakby tego było mało, ostatnio poinformowała również o nadchodzących poważnych zmianach w swoim życiu prywatnym.

Anna Dec ogłosiła, że spodziewa się dziecka

W czwartek, 19 sierpnia, Ann Dec opublikowała obszerny wpis na swoim profilu na Instagramie. Dowiadujemy się z niego, że szczęśliwa mama trzyletniej Zuzanny i jej mąż, Tomasz, spodziewają się kolejnej pociechy.

Nie ma co dłużej ukrywać, choć to bardzo wczesny etap. Jest nas czworo. Przed nami jeszcze wiele miesięcy oczekiwania, by utulić naszego drugiego Skarba - napisała.

Anna Dec wyjaśnia, dlaczego tak wcześnie ogłosiła ciążę

Gwiazda TVN postanowiła wyjaśnić swoim obserwatorom, dlaczego tym razem tak szybko potwierdziła doniesienia o swojej ciąży.

Z Zuzik chciałam trzymać to w tajemnicy jak najdłużej. Przy drugiej ciąży jest zupełnie inne poczucie, odwaga, świadomość i niesamowite jak mi szybko wyskakuje brzuch. :) - czytamy.

Dec nie ukrywa jednak, że było także kilka innych czynników, które przyspieszyły jej decyzję o ogłoszeniu wszystkim swojego odmiennego stanu. Co ciekawe, jednym z nich było... zachowanie jest kolegów i koleżanek z pracy.

Zaleca się informować po najważniejszych badaniach i po skończonym pierwszym trymestrze, ale szepty w pracy i wiedza o tym stanie innych, mam wrażenie, że jeszcze zanim my się dowiedzieliśmy, wywoływała niepotrzebny stres i napięcie. A pracuję zazwyczaj na żywo, łatwo być na bieżąco i naprawdę nie chce mi się przedłużać tej tajemnicy. Zamierzamy jawnie się tym cieszyć i przeżyć jeszcze intensywniej niż za pierwszym razem. Jak zdrowie pozwoli, zamierzam długo pracować, bo po prostu tak czuję się lepiej - zdradziła.

Ten temat od zawsze wywołuje duże zainteresowanie. Choć ja do domysłów przywykłam już w ostatnich trzech latach. ;) Mam w ogóle wrażenie, że każda kobieta w pierwszym trymestrze powinna mieć jakąś tabliczkę informującą o tym, bo to naprawdę chyba najtrudniejszy okres. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Ale ten fakt chcemy zaznaczyć w naszym życiu bez względu na wszystko - dodała.

Przyszłej mamie życzymy fantastycznego samopoczucia w trakcie całego okresu ciąży i szczęśliwego rozwiązania.