Kylie Jenner już wkrótce ponownie zostanie matką! Taka wiadomość w piątek, 20 sierpnia, trafiła na nagłówki wszystkich największych portali internetowych o tematyce rozrywkowej w Stanach Zjednoczonych. Informację o drugiej ciąży celebrytki i bizneswoman jako pierwszy podał znany ze sprawdzonych doniesień z życia celebrytów serwis Page Six.

Kylie Jenner jest w drugiej ciąży. Ojcem dziecka jest Travis Scott

Zgodnie z tym, co podają media zza oceanu, ojcem drugiego dziecka właścicielki przynoszących wielomilionowe zyski marek Kylie Cosmetics i Kylie Skin, jest jej partner, światowej sławy raper Travis Scott. Przypomnijmy, że para wychowuje już wspólnie córkę o imieniu Stormi. 1 lutego dziewczynka skończyła 3 lata.

Nie jest tajemnicą, że relacja przyrodniej siostry Kardashianek i autora hitu Highest in the Room należała w przeszłości do dość burzliwych. Na przestrzeni zaledwie ostatnich kilku lat zakochani rozstawali się i wracali do siebie już parokrotnie. Z kolei w maju tego roku media obiegła informacja, że para ponownie dała sobie jeszcze jedną szansę, ale tym razem zdecydowała się na otwarty związek.

Jak Kardashianowie zareagowali na ciążę Kylie Jenner?

Jak podaje Page Six, sławna rodzina gwiazdy podobno jest zachwycona wieścią o jej ciąży. Co ciekawe, kolejne plotki o odmiennym stanie Kylie Jenner pojawiły się jeszcze na długo przed publikacją poczytnego amerykańskiego serwisu.

Stało się tak m.in. za sprawą niedawnej wypowiedzi Caitlyn Jenner, która wyznała, że wkrótce powita na świecie następnego wnuka. Okazało się jednak, że wtedy jeszcze miała ona na myśli swojego syna z małżeństwa z Chrystie Crownover, Burta i jego żonę, Valerie, którzy spodziewają się swojego trzeciego dziecka. Wszystko wskazuje więc na to, że Caitlyn już niedługo będzie cieszyć się z narodzin nie jednego, a aż dwojga nowo narodzonych wnucząt.

Ani Kylie Jenner, ani Travis Scott na razie nie skomentowali jeszcze tych radosnych doniesień.