Kylie Jenner i Travis Scott postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Swój związek oparli jednak teraz na zupełnie innych zasadach. Jak donosi amerykański serwis TMZ, 23-letnia celebrytka i zarazem właścicielka kosmetycznego imperium oraz starszy od niej o sześć lat raper faktycznie znów są razem, ale nie mają już siebie na wyłączność.

Rozpalili na nowo stary płomień i znów się spotykają, ale pozwalają sobie też na umawianie się z innymi osobami. Mówiąc szczerze... są w otwartym związku - donosi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Kylie Jenner i Travis Scott - historia związku

Przyrodnia siostra Kardashianek zaczęła spotykać się z autorem hitów Goosebumps i Highest in the Room w 2017 roku. Przypomnijmy, że po raz pierwszy zostali przyłapani razem na słynnym festiwalu Coachella w Kalifornii. Od tamtego momentu wszystko potoczyło się już w iście ekspresowym tempie. Łączące ich uczucie szybko rozkwitło i już 1 lutego 2018 roku na świecie pojawił się na świecie pierwszy owoc ich namiętności - córeczka Stormi Webster.

Wkrótce jednak okazało się, że nie wszystko układało się tak sielankowo, jak mogłoby się wydawać. Kylie i Travis rozstali się krótko po tym jak ich wspólne dziecko skończyło zaledwie półtora roku. Przełom w ich relacjach nastąpił w ubiegłym roku, gdy dla dobra córeczki postanowili razem spędzić okres lockdownu.

Ani Kylie, ani Travis na razie nie skomentowali medialnych doniesień na temat natury ich obecnej relacji.

Myślicie, że zdecydują się kiedyś opowiedzieć publicznie o swoim otwartym związku?