Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka? Informacje na ten temat regularnie pojawiają się na zagranicznych serwisach plotkarskich, a także w mediach społecznościowych. Kilka dni temu znowu zrobiło się głośno o (domniemanej) ciąży członkini klanu Kardashian-Jenner, a to za sprawą „dowodów”, które udało się zebrać jej obserwatorom i obserwatorkom na Instagramie. O co chodzi? Sprawdzamy, czy Kylie Jenner rzeczywiście zostanie mamą po raz drugi.

Kylie Jenner jest w ciąży?

Fanki oraz fani Kylie Jenner, czyli najmłodszej miliarderki na świecie, dopatrzyli się kilku szczegółów, które mają wskazywać na to, że jest w ciąży. O co chodzi? Spieszymy z odpowiedzią. Ostatnio gwiazda reality-show Z kamerą u Kardashianów opublikowała stories z restauracji sushi. Uwagę fanów i fanek zwrócił fakt, że zdecydowała się na rolki z awokado zamiast surowej ryby. „Kylie je sushi bez ryb… jest w ciąży” – brzmi komentarz jego z jej obserwatorów. „Pomyślałem to samo” – napisała kolejna osoba. 

Jak się okazuje, 23-latka zrezygnowała nie tylko z sushi z rybą, ale również z alkoholu. Kylie Jenner, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, ich mama – Kris Jenner, a także Scott Disick wzięły i wzięli ostatnio udział w nagraniu do specjalnego odcinka Z kamerą u Kardashianów, podczas którego wspominały i wspominali to, co działo się w programie. W pewnym momencie głowa klanu Kardashian-Jenner wzniosła toast, przyznając, że nie chciałaby wziąć udziału w show z kimkolwiek innym. Spostrzegawczy fani oraz spostrzegawcze fanki zauważyli i zauważyły, że Kylie Jenner nie wypiła tequili z bliskimi

Co więcej, Kylie Jenner coraz częściej publikuje zdjęcia z archiwum (np. sprzed kilku miesięcy) albo takie, na których zakrywa brzuch czy ma na sobie oversize’owe ubrania, np. marynarki lub piżamy. Zdaniem fanów i fanek chce w ten sposób zakryć ciążowe krągłości, które – jeśli rzeczywiście jest w ciąży – mogą się stawać coraz bardziej widoczne. 

Warto jednak wspomnieć, że są to jedynie przypuszczenia osób, które obserwują poczynania Kylie Jenner w mediach społecznościowych. Główna zainteresowana całą sprawą jak dotąd nie potwierdziła informacji na temat tego, że jest w ciąży (albo że nie jest). Jeśli coś zmieni się w tym temacie, na pewno będziesz mogła przeczytać o tym na Glamour.pl.