Powstał specjalny odcinek Z kamerą u Kardashianów, w którym członkinie klanu Kardashian-Jenner oraz Scott Disick wrócili pamięcią do niektórych (zarówno tych lepszych, jak i gorszych) momentów programu, a także odpowiedzieli na kilka pytań związanych z ich życiem prywatnym. Podczas ponownego spotkania na planie show Kylie Jenner, czyli najmłodsza z sióstr, opowiedziała m.in. jaki ma stosunek do małżeństwa. Czy chciałaby kiedyś wziąć ślub?

Kylie Jenner zdradziła, co sądzi o małżeństwie!

Kylie Jenner i Travis Scott postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Ostatnio pojawili się razem na 72. gali Parsons Benefit, podczas której doceniono zasługi rapera. Towarzyszyła im trzyletnia córeczka, Stormi Webster. Kilka dni później światło dzienne ujrzał fragment specjalnego odcinka Z kamerą u Kardashianów, w którym Kylie Jenner zdobyła się na szczere wyznanie na temat małżeństwa.

Najmłodsza miliarderka na świecie planuje ślub? Jak się okazuje, Kylie Jenner nie myśli teraz o małżeństwie. Ale – jak zaznaczyła – nie wyklucza sformalizowanego związku w przyszłości. 

„Nie myślę teraz o małżeństwie” – przyznała Kylie Jenner w odcinku specjalnym Z kamerą u Kardashianów. – „Ale chciałabym wyjść kiedyś za mąż” – dodała. 

Przypomnijmy, że program Z kamerą u Kardashianów emitowano od 2007 roku na kanale E!. We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że jedna z najpopularniejszych rodzin na świecie podjęła decyzję o zakończeniu show. Niedawno opublikowano ostatni – bardzo emocjonujący odcinek KUWTK. Teraz natomiast możemy oglądać Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner, a także Scotta Disicka w epizodzie specjalnym, zatytułowanym Reunion. Będziecie tęsknić za programem z Kardashiankami w rolach głównych?