Anna Głogowska prywatnie i zawodowo

Anna Głogowska to pochodząca z Krakowa tancerka najwyższej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł jej udział w polskiej wersji programu „Taniec z Gwiazdami”. Już podczas swojego debiutu w telewizyjnym show, tańcząc w parze ze zmarłym w tym roku piosenkarzem Witoldem Pasztem, doszła do ścisłego finału. W drugiej edycji show w TVN Anna partnerowała aktorowi Piotrowi Gąsowskiemu. Zajęli dopiero piąte miejsce, ale widzom na długo zapadły w pamięci ich pełne żaru i namiętności występy. Wkrótce okazało się, że na parkiecie zrodziło się między nimi autentyczne uczucie. Przez ponad 10 lat tworzyli związek, którego owocem jest piętnastoletnia już dziś córka, Julia.

Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski byli razem?

Od czasu rozstania z Piotrem Gąsowskim tabloidy i serwisy plotkarskie co jakiś czas łączą Annę Głogowską z mniej lub bardziej znanymi gwiazdorami show-biznesu. Na początku tego roku media obiegły dość sensacyjne wieści o kolejnym romansie tancerki. Tym razem zdobywczyni Kryształowej Kuli rzekomo zapałała uczuciem do jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia – Mikołaja Roznerskiego.

Oboje unikali jednak udzielenia jednoznacznej odpowiedzi na pytania o swój związek.

Moje serce jest zajęte przez synka – powiedział Roznerski w rozmowie z magazynem „Dobry Tydzień”.

Równie wymijającej odpowiedzi udzieliła Głogowska.

Nie mogę pomóc żadnej redakcji w tym temacie – oznajmiła choreografka.

Anna Głogowska z nowym partnerem

Pod koniec września Anna Głogowska postanowiła w końcu przerwać milczenie i przyznała, że w jej życiu pojawił się wyjątkowy.

Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana – powiedziała w wywiadzie z serwisem Jastrząb Post.

Zobacz także:

Jak można się było spodziewać, reporterka internetowego tabloidu od razu zapytała się, kim jest jej nowy wybranek. Tancerka postanowiła wówczas wstrzymać się z ujawnianiem szczegółów dotyczących jej nowej miłości.

Tak często się zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać. Ale nie da się ukryć – stwierdziła.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Anna Głogowska w końcu poczuła się w nowym związku na tyle pewnie, aby podzielić się swoim szczęściem ze światem. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia tancerka opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie z przystojnym mężczyzną. 

Wesołych Świąt! – czytamy pod uroczym selfie na tle choinki.

Wybrankiem celebrytki okazał się niemiecki muzyk Frederik Schütze, występujący pod pseudonimem Fred Erik

Moja ulubiona para – napisała pod świątecznym selfie z obserwatorek Anny.

Życzymy szczęścia!