Ostatnio do kin trafił film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, w którym Mikołaj Roznerski gra jedną z głównych ról. Ale o popularnym aktorze mówi się teraz głównie ze względu na to, co dzieje się w jego życiu prywatnym, a nie zawodowym. W styczniu tego roku okazało się bowiem, że około miesiąc wcześniej Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską po kilku latach związku. Podobno w związku z licznymi obowiązkami zawodowymi gwiazdy nie miały wystarczająco dużo czasu, by pielęgnować łączące ich uczucie. 38-latek, który bardzo dba o swoją prywatność, nie skomentował dotąd tych doniesień. Niemniej jednak w rodzimych mediach zdążyły się już pojawić informacje, według których znowu jest zakochany. Podobno Mikołaj Roznerski spotyka się ze znaną tancerką. O kogo chodzi? Możecie ją kojarzyć z programu „Taniec z gwiazdami”. 

Mikołaj Roznerski spotyka się ze znaną tancerką?

Jak podał magazyn „Dobry Tydzień”, Mikołaj Roznerski spotyka się z Anną Głogowską – popularną tancerką, która ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, występowała w kilku edycjach „Tańca z gwiazdami” (potem „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”) i była współprowadzącą emitowanego w telewizji Polsat show „Got to Dance. Tylko taniec”. Jeśli chodzi o życie prywatne, 44-latka jest mamą 14-letniej Julii. Urodziła ją, gdy była w związku z Piotrem Gąsowskim, którego poznała na planie tanecznego programu tworzonego przez TVN. 

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska znają się od kilku lat. Współpracowali przy spektaklu „Piękna Lucynda” z repertuaru Teatru 6. Piętro w Warszawie, poza tym wzięli udział w programie „Anything goes. Ale jazda!”. Według wspomnianego już tygodnika, niedawno pojawiło się między nimi uczucie. Podobno aktor i tancerka pojechali razem do Paryża. Zostali tam „przyłapani” przez fankę, która przyznała, że byli razem na randce i nie szczędzili sobie czułości. 

Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. „Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda" - pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości – czytamy w tygodniku „Dobry Tydzień”.

Czy między Mikołajem Roznerskim i Anną Głogowską jest coś więcej? Wiele na to wskazuje. Warto jednak zaznaczyć, że (przynajmniej na razie) główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali tego, co opublikowano w „Dobrym Tygodniu”. Popularny aktor przyznał tylko w rozmowie z serwisem „Pudelek”, że jego serce zostało zajęte przez jego syna. 

Moje serce jest zajęte przez mojego synka – powiedział Mikołaj Roznerski w rozmowie z „Pudelkiem”.

W związku z tym pozostaje nam nic innego jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń.