Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Przez lata dogadywali się w życiu prywatnym, jak również w pracy. Występowali razem na scenie, poza tym spotykali się na planach popularnych produkcji, na czele z „M jak miłość”. Niestety w grudniu 2021 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Około miesiąc później aktorka wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła medialne doniesienia. W związku z tym przypominamy początki, a także najważniejsze momenty ich relacji. Oto pełna historia związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Kiedy się poznali? Jak wyglądały ich zaręczyny? Dlaczego przełożyli ślub? 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – historia związku

Na początku Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski bardzo dbali o swoją prywatność. Niechętnie opowiadali o łączącym ich uczuciu. Niemniej jednak wiadomo, że aktorka i aktor poznali się poza planem serialu „M jak miłość”, w którym grali Izę oraz Marcina. Natomiast zaczęli się spotykać w 2018 roku. Za moment przełomowy można uznać wywiad, którego aktor udzielił „Twojemu Stylowi” po kilku miesiącach związku. Przyznał, że Adriana jest dla niego ogromnym wsparciem. Była przy nim w bardzo trudnym momencie i pomogła wyjść na prostą.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – zaręczyny 

Wiele osób na pewno pamięta, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli zaręczeni. Uchodzący za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce oświadczył się swojej ukochanej w 2019 roku. Zdecydował się na ten krok w niesamowicie romantycznym miejscu, a mianowicie w Wenecji. Podobno gwieździe takich produkcji jak „M jak miłość”, „Papiery na szczęście” czy „Twoja twarz brzmi znajomo” na początku odjęło mowę. Jednak po chwili powiedziała TAK i przyjęła pierścionek zaręczynowy. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – ślub 

Przez kolejne miesiące w rodzimych mediach pojawiały się plotki związane ze ślubem Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Najpierw dotyczyły one organizacji ceremonii, a następnie… zmiany planów. Na początku czerwca 2020 roku magazyn „Świat i Ludzie” podał, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski chcieli wziąć ślub w Wenecji w towarzystwie najbliższych. Niestety w związku z pandemią koronawirusa taka podróż okazała się niemożliwa. Podobno gwiazdy zaczęły brać pod uwagę także uroczystość w Polsce. Warto jednak podkreślić, że głowni zainteresowani całą sprawą nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Aktor przyznał tylko w rozmowie z serwisem „Plejada”, że niczego nie przekładał. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – rozstanie 

Do ślubu nigdy nie doszło. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się po około trzech latach związku. W styczniu 2022 aktorka wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła medialne spekulacje. Z relacji opublikowanej na Instagram Stories dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są razem od połowy grudnia ubiegłego roku. Przez około miesiąc udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Powód rozstania nie został (jeszcze ujawniony). Co więcej, gwiazdor rodzimych komedii romantycznych nie zabrał głosu w sprawie.