Anna Jaroszewska wzięła udział w ósmej edycji Top Model. Najpierw zachwyciła jurorów swoją urodą, a następnie zdobyła sympatię widzów modowego show. Wiele osób wróżyło jej udział w finale. Uczestniczka odpadła jednak w dziesiątym odcinku programu. Od tamtej pory Ania Jaroszewska kontynuuje swoją przygodę z modelingiem. Co więcej, jest bardzo aktywna na Instagramie. Za pośrednictwem profilu @porcelanovva (czyli jednego z czterech, które prowadzi) dzieli się z fanami zarówno profesjonalnymi zdjęciami, jak i tymi, które uchwycają ważne, wyjątkowe momenty z jej życia prywatnego. Ostatnio Anna Jaroszewska poinformowała swoich obserwatorów, że oświadczyła się swojemu wieloletniemu partnerowi

Anna Jaroszewska z Top Model zaręczyła się!

Anna Jaroszewska zaręczyła się, o czym dowiedziałyśmy się z jej profilu na Instagramie. Uczestniczka Top Model opublikowała serię zdjęć oraz wideo, na którym oświadcza się swojemu chłopakowi. „Chciałabym bardzo, żebyś został moim mężem” – wyznaje. Chwilę później partner Ani Jaroszewskiej przyjmuje zaręczyny, a zgromadzeni wokół znajomi zaczynają wiwatować i gratulować zakochanym. Post opublikowany na Instagramie przez modelkę i influencerkę możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). 

Oświadczając się, Ania Jaroszewska podarowała swojemu partnerowi elegancki, ultra stylowy sygnet, który zastąpił tradycyjny pierścionek zaręczynowy. 

Pod wideo oraz zdjęciami, które uwieczniają moment zaręczyn Ani Jaroszewskiej z jej partnerem, pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, życzeniami szczęścia oraz miłości. Wiele osób doceniło również fakt, że uczestniczka Top Model zdecydowała się na tak poważny krok i przejęła inicjatywę. Gratulujemy! 

Anna Jaroszewska. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model [KWESTIONARIUSZ] >>>