Przy okazji tegorocznego Dnia Kobiet Anna Karczmarczyk podzieliła się z fanami oraz fankami radosną nowiną. Już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy! Gwiazda takich produkcji, jak Galerianki, Na dobre i na złe czy To nie koniec świata opublikowała urocze zdjęcie z mężem, na którym widać już lekko zaokrąglony - ciążowy brzuszek. Kiedy pierwsze dziecko Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina przyjdzie na świat? Jakiej płci będzie maleństwo? 

Anna Karczmarczyk jest w ciąży!

„Oni są moją siłą (…) czekamy na Ciebie kruszynko” – brzmi opis zdjęcia, które wczoraj wieczorem opublikowała Anna Karczmarczyk na swoim profilu na Instagramie . Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy z gratulacjami od fanek i fanów, jak również od znajomych aktorki oraz jej męża. Wspomnianą już fotografię możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy. Para bardzo dba o swoją prywatność. W związku z tym (przynajmniej na razie) nie zdradza szczegółów związanych z narodzinami dziecka. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest aktorka, a także jakiej płci będzie maleństwo. 

Przypomnijmy, że Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się na planie Tańca z gwiazdami. Aktorka wzięła udział, a następnie zwyciężyła w piątej edycji programu emitowanego przez telewizję Polsat. Natomiast Pascal pracował dla Rochstar, czyli firmy, która odpowiada za jego produkcję. Gwiazda rodzimych filmów i seriali oraz producent telewizyjny zaręczyli się po około pół roku związku. Natomiast niespełna dwa lata później – latem 2018 roku wzięli ślub. O ceremonii wiedzieli jedynie najbliżsi znajomi oraz rodzina. Od początku znajomości uchodzą za jedną z najbardziej uroczych par w polskim show-biznesie.