Baby boom w dobie koronawirusa trwa w najlepsze. W ubiegłym roku urodziło się naprawdę sporo dzieci znanych osobistości z branży mediów, kultury, mody i rozrywki. Przypomnijmy, że swoje kolejne pociechy powitały na świecie takie sławy jak Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że 2021 rok jest pod tym względem co najmniej równie emocjonujący! 

Polskie gwiazdy w ciąży. Kto urodzi w 2021 roku?

W ostatnich miesiącach serwisy plotkarskie niemal nie nadążały z podawaniem informacji o porodach znanych osobistości. W 2021 roku radosnymi wieściami podzieliły się już: Agnieszka Włodarczyk, Halina Mlynkova, Klaudia Halejcio, Aleksandra Szwed, Kamila Szczawińska, Ida Nowakowska, Anna Starmach, Sylwia Przybysz, Rozalia Mancewicz i Aleksandra Hamkało.

Grono świeżo upieczonych mam z polskiego show-biznesu wkrótce jeszcze bardziej się powiększy. W ciągu najbliższych kilku miesięcy nowych członków swoich rodzin przywitają bowiem też m.in. Agnieszka Kaczorowska, Olga Frycz i Anna Dereszowska.

Z kolei w gronie znanych pań, które niebawem po raz pierwszy zostaną mamami, znalazły się chociażby znana z siódmej edycji programu Top Model modelka i influencerka, Żaklina Ta Dinh oraz pięciokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich, Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Kto jeszcze urodzi w 2021 roku? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!