Już niedługo widzowie TVN będą mieli dodatkową motywację, aby z samego rana włączyć telewizor. Na początku stycznia w programie „Dzień Dobry TVN” rozpocznie się nowy cykl, którego gwiazdą będzie sama Anna Lewandowska. Sławna sportsmenka i bizneswoman, a prywatnie żona jednego z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii polskiego futbolu, przygotowała specjalny projekt, który z pewnością ułatwi wielu osobom zdrowe i aktywne wejście w nowy rok.

Anna Lewandowska zapowiada noworoczne wyzwanie

Healthy & Active”, bo taką nazwę nosi noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej we współpracy z „DDTVN”, wystartuje już we wtorek, 3 stycznia. Na początek, tu bez większego zaskoczenia, odbędzie się trening na żywo. Na jednym wejściu na antenę się jednak nie skończy. Ukochana Roberta Lewandowskiego będzie się regularnie pojawiać w studiu porannego magazynu stacji TVN przez cały miesiąc. W ramach cyklu przewidziane są także rozmowy z ekspertami oraz materiały promujące zdrowy styl życia.

Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień – zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa – praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich – opowiada o swoim przedsięwzięciu Lewandowska w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Trenerka ma nadzieję, że stworzone przez nią wyzwanie pomoże wielu osobom wytrwać w swoich noworocznych postanowieniach dotyczących zdrowych nawyków znacznie dłużej niż do pierwszych dni stycznia.

Poza motywacją do aktywności fizycznej i planem treningowym, w przygotowanym wyzwaniu będziemy również kłaść duży nacisk na to, aby wytrwać w noworocznej zmianie i utrzymać zdrowe nawyki. Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze wyjdzie nam na zdrowie – wyjaśnia Lewandowska.

Tegoroczna edycja wyzwania „Healthy & Active” potrwa do 28 stycznia. Poza telewizyjnymi występami Lewej w jego skład wchodzić będą także treningi na żywo na Instagramie i YouTube, treningi w aplikacji gwiazdy oraz bezpłatne porady na temat zdrowej diety, probiotyków, pielęgnacji oraz tego, jak wytrwać w noworocznych postanowieniach.

Anna Lewandowska w „Dzień Dobry TVN”

Przypomnijmy, że nie będzie to debiut Anny Lewandowskiej w roli współprowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Już wiosną 2019 roku widzowie śniadaniówki mogli oglądać jej cykl nazwany „Sztuki Walki”. Składał się z on z serii spotkań trenerki z niezwykłymi, inspirującymi kobietami, które są cichymi bohaterkami swoich lokalnych społeczności.