Pierwsze wspólne zdjęcie Klary i Laury Lewandowskich

Druga córeczka Anny i Roberta Lewandowskich, Laura, na świat przyszła zaledwie trzy dni temu, bo 6 maja 2020 roku, a już możemy cieszyć się jej zdjęciami na Instagramie – gdzie publikuje je jej dumna mama. Najpierw na swoim profilu sportsmenka zamieściła fotografię, zrobioną najprawdopodobniej jeszcze w szpitalu – mała na nadgarstku ma bowiem opaskę z nazwiskiem i datą urodzenia. Teraz Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, na którym Laura uchwycona jest ze swoją o trzy lata starszą siostrą – to pierwsze wspólne zdjęcie Laury i Klary Lewandowskich. I nie da się ukryć, że jest absolutnie urocze. 

Nowo narodzona Laura leży na nim w tzw. koszu Mojżesza (modnym ostatnio wiklinowym łóżeczku dla niemowląt), otulona w białe i różowe kocyki, podczas gdy Klara (w białej bluzeczce z kołnierzykim), zagląda do niej i delikatnie głaszcze ją po twarzy. Jesteście ciekawi? Zajrzyjcie do naszej galerii, ale ostrzegamy – to najsłodsze, co dziś zobaczycie!

„Sisters” – napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska. I dodała: „Family is the most important thing” (z ang. Rodzina jest najważniejsza). Fotografię polubiło prawie 300 tysięcy osób, nie zabrakło także entuzjastycznych komentarzy gwiazd. „Słodziaki-szczęściary. Już zawsze będą miały siebie” – napisała choćby Małgorzata Kożuchowska. Wam też zdjęcie się podoba?

Anna Lewandowska zdradza, jak wygląda jej pielęgnacyjna rutyna. Poznajcie triki, sprawdzone sposoby i ulubione kosmetyki trenerki! >>>