Anna-Maria Sieklucka – o tej młodej aktorce znów zrobiło się bardzo głośno. A to wszystko za sprawą wchodzącej właśnie do międzynarodowej biblioteki Nefliksa drugiej części filmu „365 dni”, czyli „365 dni: Ten dzień”. Nieznana jeszcze parę lat temu szerszej publiczności aktorka jest dziś niemal na ustach wszystkich. Trudno się jednak temu dziwić. Komercyjny sukces pierwszej części filmu z odważnymi scenami erotycznymi sprawił, że Anna-Maria niemal z dnia na dzień stał się bohaterką masowej wyobraźni.

Anna-Maria Sieklucka – ile ma lat i skąd pochodzi?

Anna-Maria Sieklucka urodziła się 31 maja 1992 roku - w tym roku skończy więc 30 lat. Pochodzi z Lublina, ale z powodu zobowiązań zawodowych aktualnie sporo czasu spędza w Warszawie. Wierzcie lub nie, ale jedną z najczęściej wyszukiwanych przez internautów informacji na temat Amy, jak mówią na nią znajomi, jest jej... wzrost. Jeśli zaliczacie się do grona tych osób, to w tym momencie możecie zaspokoić swoją ciekawość. Na stronie internetowej agencji aktorskiej, do której należy Sieklucka, podano, że aktorka ma 160 cm.

Anna-Maria Sieklucka – rodzina, wykształcenie

Anna-Maria Sieklucka nie lubi się tym chwalić, ale pochodzi z inteligenckiej rodziny. Jej ojciec jest prawnikiem. Ona sama ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, czyli jedną z najlepszych szkół średnich w województwie lubelskim. Choć początkowo planowała pójść w ślady swojego taty i studiować prawo, ostatecznie po maturze posłuchała głosu serca i postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej. Próbowała parokrotnie. Ostatecznie dostała się do wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, którą ukończyła w 2018 roku.

Anna-Maria Sieklucka – partner, relacje z Michele Morrone

Nie jest tajemnicą, że odtwórczyni roli Laury w filmie „365 dni” wkraczając parę lat temu do świata show-biznesu była w stałym związku. Chłopakiem aktorki był wówczas starszy od niej o 18 lat reżyser teatralny, Łukasz Witt-Michałowski. Czy wciąż są razem? Tego nie wiadomo. Sieklucka zalicza się bowiem do grona celebrytek, które rzadko udzielają wywiadów na tematy osobiste.

Z tego samego powodu próżno więc też oczekiwać od niej komentarza odnośnie stale powracających plotek na temat jej rzekomego romansu z odtwórcą głównej roli męskiej w „365 dni”. Jedno jest pewne – Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone lubią spędzać ze sobą czas nie tylko na planie, ale także poza nim.

Anna-Maria Sieklucka – role teatralne, „Na dobre i na złe”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Anna-Maria Sieklucka do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce „Dzień Walentego” Iwana Wyrypajewa.  Ostatnio można ją było oglądać w spektaklu „Margules. Nieobecność” w reżyserii wspomnianego już wcześniej Łukasza Witt-Michałowskiego. Swój telewizyjny debiut Sieklucka zaliczyła jeszcze w 2019 roku, gdy wystąpiła w popularnym serialu telewizyjnym „Na dobre i na złe”. Wcieliła się tam w postać Anieli Grabek.

Ama ma także za sobą udział w popularnym programie rozrywkowym Telewizji Polsat, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazda „365 dni” wystąpiła w emitowanej wiosną 2021 roku czternastej edycji show. W podsumowującej wyniki z całego sezonu tabeli punktowej zajęła przedostatnie, siódme miejsce.

Zobacz także:

Anna-Maria Sieklucka – Instagram

Dzięki ogromnej rzeszy fanów z zagranicy, Anna-Maria Sieklucka jest dziś jedna z najpopularniejszych Polek w serwisie Instagram. Oficjalny profil aktorki (znajdziecie go pod nazwą @anna_maria.sieklucka) obserwuje na ten moment już przeszło 3,2 miliona użytkowników serwisu.

Myślicie, że Anna-Maria Sieklucka na dłużej zagrzeje miejsce w show-biznesie?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.