Anna Markowska rozmowie z Pudelkiem modelka skomentowała zamieszanie wokół jej życia uczuciowego. Poznajcie szczegóły.

Co łączy Annę Markowską i Kubę Wojewódzkiego?

O relacji Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego mówi się od miesięcy. Pierwsze plotki na temat ich związku pojawiły się rok temu, w wakacje 2022 roku, jednak sami zainteresowani ich nie potwierdzali. Zrobili to kilka miesięcy później. Markowska i Wojewódzki zadebiutowali jako para w pierwszych dniach października 2022. Przyszli razem na premierę spektaklu „Bliżej” w Teatrze 6. piętro, nie pozostawiając wątpliwości, że łączy ich zażyła relacja.

Ostatnio głośno było o rzekomym rozstaniu Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego. Modelkę sfotografowano z Sebastianem Fabijańskim i twierdzono, że łączy ich coś więcej niż luźna znajomość. Kilka dni później modelka ponownie została zauważona w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego. Para trzymając się za ręce opuszczała teren Top of the Top Sopot Festival, na którego scenie oboje wcześniej się pojawili. 

Co na to sami zainteresowani? Wojewódzki odniósł się do tego na swoim Instagramie

Jeśli jesteście ciekawi co jest pomiędzy mną a Anną Markowską? Odpowiadam jednym słowem. Wojna. - napisał pod specyficznym zdjęciem, które możecie zobaczyć poniżej.

Anna Markowska skomentowała swoje zdjęcia z Kubą Wojewódzkim

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Anna Markowska w rozmowie z Pudelkiem zdecydowała się po miesiącach milczenia skomentować zamieszanie wokół swojego życia uczuciowego.

Nie chcę tego komentować. Nie byłam świadoma, że wyjście do restauracji skończy się spotkaniem z paparazzi i taką narracją, która temu dziś towarzyszy. Cenię sobie życie prywatne i jest dla mnie okey, że ludzie nie znają prawdy - powiedziała portalowi.

Co ciekawe, wcześniej zdjęcia Markowskiej i Wojewódzkiego skomentował Sebastian Fabijański. Powodzenia, bez ironii - miał powiedzieć Pudelkowi.

Zobacz także:

Więcej o relacji Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego przeczytacie w tym artykule: