Anna Skura jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Od lat pokazuje swoje stylizacje w sieci, a także relacjonuje podróże po całym świecie. Jest również właścicielką marką Nusa Store. Jak sama przyznaje, chce być całkowicie szczera ze swoimi obserwatorkami. Dlatego dzieli się z nimi nie tylko dobrymi, ale również gorszymi momentami swojego życia. Wczoraj autorka bloga What Anna Wears nagrała poruszającą relację na Instagram Stories, w której przyznała, że rozstała się z mężem.

Anna Skura, autorka bloga What Anna Wears rozwodzi się!

Anna Skura rozstała się z Markiem Warmuzą po pięciu latach małżeństwa, o czym wczoraj wieczorem poinformowała za pośrednictwem Instagram Stories. What Anna Wears przyznała, że aktualnie przygotowuje się do rozwodu. Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia na stories, gwiazda internetu powiedziała o rozstaniu, ponieważ chce być całkowicie szczera ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami. Poprosiła jednak o uszanowanie ich prywatności oraz o niedopytywanie o powody takiej decyzji. Dodała również, że mimo rozwodu łączą ich dobre relacje.

Przypomnijmy, że Anna Skura i Marek Warmuza pobrali się pięć lat temu na Zanzibarze. Zdjęcia z ceremonii można znaleźć na oficjalnym profilu influencerki na Instagramie. Natomiast w maju 2018 roku What Anna Wears poinformowała, że jest w ciąży. Córeczka Anny Skury i Marka Warmuzy przyszła na świat w sierpniu tego samego roku. Dziewczynka otrzymała oryginalne, a zarazem piękne imię Melody.

Anna Skura, autorka bloga What Anna Wears pokazała zdjęcie córeczki >>>