Anna Starmach należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Dlatego zdjęcia z członkami i członkiniami jej rodziny to prawdziwa rzadkość na profilach gwiazdy w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu jurorka programów z serii MasteChef zrobiła jednak wyjątek i opublikowała urocze zdjęcie z mężem oraz córeczką, Jagną, a tym samym poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Przysłowiową chwilę później ujawniła, że wraz z Piotrem Kuskiem spodziewają się chłopca. Jak się okazuje, dziecko jest już na świecie. Znamy imię maleństwa.

Anna Starmach urodziła!

Anna Starmach urodziła drugie dziecko, czego dowiedzieliśmy się z jej profilu na Instagramie. Gwiazda opublikowała urocze zdjęcie z synkiem (możecie je zobaczyć w naszej galerii – na górze strony), a przy okazji zdradziła, że wraz z mężem wybrali dla niego imię Gustaw. Z opisu fotografii wynika, że zarówno Anna Starmach, jak i chłopiec mają się dobrze, są bardzo szczęśliwi. 

„Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej” – napisała Anna Starmach na Instagramie.

Od kiedy chłopiec jest na świecie? Niestety Anna Starmach i Piotr Kusek jak dotąd nie zdradzili daty urodzin swojego drugiego dziecka.

Anna Starmach i Piotr Kusek – historia związku

Od kilku lat Anna Starmach i Piotr Kusek tworzą szczęśliwy związek. Wzięli ślub w 2017 roku w Krakowie. Około rok później jurorka programów MasterChef i MasterChef Junior, a także autorka cieszących się ogromną popularnością książek kulinarnych poinformowała, że spodziewają się pierwszego dziecka. Jagna, bo właśnie tak brzmi imię ich córki, przyszła na świat w listopadzie 2018 roku. Teraz ich rodzina powiększyła się po raz kolejny.