Joanna Opozda poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej związek z Antkiem Królikowskim to już przeszłość. Para zaczęła spotykać się w lipcu i na początku utrzymywała swoją relację w tajemnicy. Kilkukrotnie przyłapano ich wtedy na romantycznych randkach oraz czułościach. Ostatecznie w połowie lipca aktor przyznał, że znów jest zakochany, a jego wybranką jest Asia Opozda, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak Pierwsza miłość i Druga szansa. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca tego roku Królikowski rozstał się ze swoją poprzednią dziewczyną Kasią – ich związek trwał 1,5 roku, natomiast wcześniej aktor spotykał się z Julią Wieniawą. Antek Królikowski i Joanna Opozda dzielili się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych i nie szczędzili sobie miłosnych wyznań. Niestety po 5 miesiącach ich relacja zakończyła się. Jaki był powód rozstania? 

Antek Królikowski i Joanna Opozda są parą! Aktor potwierdził nowy związek >>>

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się po 5 miesiącach związku

Fani podejrzewali, że w związku Antka i Joanny od jakiegoś czasu nie dzieje się najlepiej, ponieważ ostatnie wspólne zdjęcie opublikowali 3 tygodnie temu. Wcześniej chętnie relacjonowali wspólnie spędzany czas na Instagramie i Instagram Stories. Co więcej, święta Bożego Narodzenia spędzili osobno, ponieważ – jak się okazało – nie są już razem. Joanna Opozda opublikowała dzisiaj oficjalne oświadczenie na Instagramie, życząc swojemu byłemu chłopakowi wszystkiego, co najlepsze. Jednocześnie napisała, iż ma nadzieje, że Antkowi uda się poukładać swoje sprawy, a ona planuje w najbliższym czasie detoks od mediów społecznościowych. 

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, napisała na Instagramie aktorka.