Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Dąbrowska i Antoni Królikowski nie są już parą. Była już partnerka aktora przekazała wiadomość o rozstaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. W krótkim poście podziękowała Antkowi Królikowskiego za 1,5 roku razem. Natomiast dwa tygodnie później w mediach pojawiły się informacje, według których Antoni Królikowski ma nowy obiekt westchnień. Gwiazdor został bowiem przyłapany na czułościach ze swoją koleżanką po fachu, a mianowicie z Joanną Opozdą. Plotki okazały się prawdą. Antoni Królikowski i Joanna Opozda są już oficjalnie razem!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są oficjalnie razem – zobaczcie wspólne zdjęcia pary!

Antoni Królikowski  potwierdził, że jest w związku z Joanną Opozdą w ubiegłym tygodniu. Jak poinformował serwis Pudelek, aktor wysłał do redakcji wiadomość prywatną, w której odpowiedział na napisany wcześniej artykuł o kłótni w restauracji. Gwiazdor postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń. I chociaż jego wiadomość jest dość długa, szczególną uwagę zwraca fragment, w którym Antoni Królikowski nazywa Joannę Opozdę swoją dziewczyną. Słowa aktora nie pozostawiły żadnych wątpliwości. 

Wczoraj na profilu Joanny Opozdy na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia z Antonim Królikowskim. Na jednym z nich pozują sami. Na drugim natomiast towarzyszą im Oliwia Bosowska i Patryk Pniewski – aktorzy, z którymi Asia Opozda i Antek Królikowski bawili się podczas sobotniej imprezy w warszawskim klubie. Godzinę później pierwsze ze wspomnianych zdjęć pojawiło się również na profilu znanego aktora. Antoni Królikowski opatrzył post wymownym hashtagiem #hatersgonnahate, co niewątpliwie znaczy, że gwiazdor nie ma zamiaru przejmować się opiniami innych. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Pod zdjęciem opublikowanym przez aktora pojawiło się ponad 500 komentarzy. Wśród nich te mniej przychylne, jak i bardzo pozytywne. Zdjęcie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy skomentowali także ich znani z internetu czy telewizji znajomi, m.in. Marina Łuczenko, Qczaj oraz Dagmara Kaźmierska – gwiazda programu Królowe życia.

Timothée Chalamet ma nową dziewczynę?! Paparazzi „przyłapali” go na czułościach z Eizą González >>>