Jeśli można powiedzieć o kimś, że jest „naszym człowiekiem” w Hollywood, to z pewnością jest nim on – Antoni Porowski. Urodzony w Montrealu syn polskich imigrantów, już od ładnych kilku lat jest gwiazdą jednego z najpopularniejszych programów typu reality show w Stanach Zjednoczonych, ma na swoim koncie występ w teledysku samej Taylor Swift oraz przyjaźni się z takimi sławami jak Drew Barrymore i Blake Lively.

Amerykański sen Antoniego Porowskiego

Współprowadzący nową wersję hitowego show „Queer Eye”, emitowanego w naszym kraju pod nieco pretensjonalną i trącącą myszką nazwą „Porady różowej brygady”, spełnia się nie tylko jako prezenter telewizyjny i aktor (ostatnio można go było oglądać w polskim serialu Netfliksa „Królowa”), ale także jako model i autor książek kucharskich. 38-latek, którego barwne życie śledzi na Instagramie już niemal 4,5 miliona użytkowników serwisu, może się jednak pochwalić szczęściem nie tylko w karierze, lecz również w życiu osobistym. 

Antoni Janusz Porowski, bo tak brzmi jego pełne nazwisko, w lipcu 2019 roku zaczął spotykać się z Kevinem Harringtonem. Ukochany Kanadyjczyka o polskich korzeniach do tej pory nie był ściśle związany z show-biznesem. Od przeszło 10 lat pracuje bowiem jako dyrektor kreatywny w branży reklamowej i marketingu.

Antoni Porowski zaręczył się z Kevinem Harringtonem

17 listopada para przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych niezwykle ekscytujące wieści. Okazało się, że panowie są już po słowie i planują wziąć ślub.

Oficjalnie razem, dopóki nie będziemy wyglądać tak, jak na ostatnim zdjęciu #zaręczeni – napisał Kevin.

Zaręczynowy post oczywiście pojawił się także na profilu Antoniego.

Mam nadzieję, że zdjęcia ślubne będą mniej rozmazane – zażartował.

Zobacz także:

Jak można się było spodziewać, pod wpisami momentalnie pojawiły się tysiące komentarze z gratulacjami. Na ogłoszenie przyszłych panów młodych zareagowało wielu celebrytów i inflencerów, w tym sławna modelka, a prywatnie dobra koleżanka i sąsiadka narzeczonych, Gigi Hadid.

Tak się cieszę na nasz ślub – napisała modelka pod potem Porowskiego.

To jednak nie wszystko. Gigi zostawiła także zabawny komentarz na profilu Harringtona oraz na swoim InstaStory.

Nie mogę się doczekać, aby być sąsiadami na zawsze. Utknęliście ze mną. Kocham was – czytamy.

gigihadid / instagram.com

Przyłączamy się do gratulacji i podobnie jak Gigi Hadid też już nie możemy się doczekać ślubu Antoniego Porowskiego i jego wybranka.

Więcej zdjęć pary znajdziecie w naszej galerii.