Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w show-biznesie. Bardzo dbają o swoją prywatność – niechętnie mówią o łączącym ich uczuciu w wywiadach, poza tym rzadko pojawiają się razem publicznie (choć było kilka wyjątków). Żyją z dala od skandali. I wszystko wskazuje na to, że są bardzo szczęśliwi. Popularne serwisy zza granicy właśnie poinformowały, że aktorka i muzyk wzięli drugi ślub. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae – ślub 

Niewiele ponad rok po sekretnym ślubie Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae zorganizowali huczną ceremonię w Wenecji. Serwis „Daily Mail” opublikował zdjęcia, na których widać gwiazdę w trakcie przygotowań (na balkonie, w szlafroku), a następnie w sukni ślubnej i z welonem na głowie. Anya Taylor-Joy zrezygnowała z bieli na rzecz beżu. Postawiła na kreację o kroju tak zwanej księżniczki, która została dodatkowo ozdobiona mieniącymi się kryształkami oraz printami z kolibrami, a także na długi welon. To idealna inspiracja dla przyszłych panien młodych. Szczególnie tych, które pragną czegoś oryginalnego. Niestety nie wiadomo, w jakiej stylizacji Malcolm McRae ślubował swojej ukochanej miłość, wierność i uczciwość małżeńską. 

Znane są natomiast szczegóły ceremonii. Jak podają media, na czele z „Page Six”, ślub odbył się w Palazzo Pisani Moretta – zabytkowym pałacu położonym nad weneckim Canal Grande. Lista gości była naprawdę długa i imponująca. W prywatnym wydarzeniu udział wzięli m.in. Cara Delevingne, Julia Garner, Nicolas Hoult, Miles Teller, a także jego żona – Keleigh.

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae – historia związku

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy przy tej okazji nie przypomniały historii związku Anyi Taylor-Joy i Malcolma McRae’a. Najprawdopodobniej zaczęli spotykać się na początku 2021 roku. Co ciekawe, połączyła ich miłość do książek. Gwiazda serialu „Gambit królowej” przyznała w wywiadzie dla „Vogue’a”, że oboje uwielbiają czytać i chętnie spędzają czas w ten sposób. W marcu 2022 roku zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Pojawili się razem na imprezie Vanity Fair organizowanej po gali wręczenia Oscarów. Kilka miesięcy później – w czerwcu dowiedziałyśmy się, że gwiazdy zaręczyły się. Natomiast latem tego samego roku tabloidy ujawniły, że Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae wzięli sekretny ślub, o którym wspomniałyśmy wcześniej. Ostatnio wprowadzili swój związek na kolejny poziom. Bardzo możliwe, że druga ceremonia jeszcze bardziej zbliży ich do siebie. 

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać i mieć nadzieję, że para podzieli się zdjęciami z bajkowego wydarzenia.