Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae są po ślubie? 

Pod koniec czerwca informowałyśmy i informowaliśmy, że Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae się zaręczyli. Wyskoczyła z samolotu, a zanim weszła do samochodu, błysnęła pierścionkiem w kierunku kierowcy. Albo popisywała się pierścionkiem, albo wykonywała taneczny ruch. Tak czy inaczej, wyglądała na zachwyconą – donosił brytyjski tabloid „Daily Mail”. Nie minął nawet miesiąc od tej radosnej nowiny – która przypomnijmy nie została wciąż potwierdzona przez głównych zainteresowanych – a zagraniczne media donoszą, że gwiazdorska para jest już… po ślubie. Co wiadomo o rzekomej ceremonii?

Według ustaleń jednego z portali plotkarskich zza oceanu, aktorka i muzyk mieli powiedzieć sobie „tak” podczas prywatnej uroczystości, do której doszło przed wyjazdem 26-latki do Australii, gdzie obecnie trwają prace nad prequelem filmu „Mad Max” – „Furiosa” – z Taylor-Joy w roli głównej. W poniedziałek nowożeńcy zostali przyłapani przez paparazzi w trakcie spaceru ulicami Sydney. Gwiazda serialu „Gambit królowej”, ubrana w sweter i dżinsy, miała na sobie pierścionek z ogromnym brylantem, czym podsyciła plotki o ślubie. 

Co ciekawe, jak przekazała mediom osoba z otoczenia pary, małżonkowie po powrocie do USA planują zorganizować huczniejszą imprezę i ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Przedstawiciele aktorki odmówili komentarza na ten temat. W takim wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie! 

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae – historia związku 

Anya Taylor-Joy rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, stąd niewiadomo, kiedy dokładnie rozpoczął się jej związek z 27-letnim gitarzystą zespołu More. Laureatka Złotego Globu za rolę Beth Harmon w serialu „Gambit królowej” i Malcolm McRae zaczęli najprawdopodobniej się spotykać na początku 2021 roku. Jak się okazuje, parę połączyła wspólna pasja do... książek. Jestem uzależniona od czytania – przyznała w wywiadzie dla brytyjskiego „Vogue'a” i dodała: On to kocha, bo jest taki sam. W końcu znalazłam kogoś, kto posiedzi ze mną w ciszy i odda się lekturze. Wspólny debiut na czerwonym dywanie zaliczyli w marcu 2022 roku na imprezie Vanity Fair Oscars.