Anya Taylor-Joy zaręczyła się? To właśnie takie plotki krążą od wczoraj, po tym jak gwiazda pojawiła się na lotnisku w Sydney (w Australii) z okazałym pierścionkiem na palcu. TYM palcu warto dodać, bo diamentowy pierścionek w stylu retro mienił się na serdecznym palcu lewej ręki, czyli właśnie tam, gdzie w krajach anglosaskich nosi się pierścionek zaręczynowy, a potem obrączkę (w Polsce jest akurat odwrotnie). 

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae zaręczyli się?

To właśnie na tej podstawie fani wysnuli wniosek, że Anya Taylor-Joy i jej chłopak Malcolm McRae są już po zaręczynach. Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. Choć informacja o możliwych zaręczynach ukazała się w niedzielę w serwisie Daily Mail na podstawie doniesień świadków, którzy mieli okazję widzieć pierścionek.

Wyskoczyła z samolotu [prywatnego samolotu, warto dodać – przyp. red] i błyskała pierścionkiem zanim wsiadła do samolotu. Albo popisywała się pierścionkiem, albo wykonywała jakiś taneczny ruch. W każdym razie wyglądała na zachwyconą – możemy przeczytać w zagranicznych mediach. 

Choć może to być nieco naciągane. Zwłaszcza, że ani gwiazda serialu „Gambit królowej”, ani muzyk nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie. Oficjalnego stanowiska nie przedstawił także agent aktorki, do którego zagraniczne media zwróciły się z konkretnym pytaniem. 

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae – historia związku

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae, gitarzysta i wokalista zespołu „More” są parą od kilkunastu miesięcy, a konkretnie od maja 2021 roku. Na czerwonym dywanie zadebiutowali jednak kilka miesięcy wcześniej – w lutym na imprezie „Vanity Fair” zorganizowanej po oscarowej gali. Parę połączyło podobno wspólne hobby, którym jest... czytanie książek. 

Jestem uzależniona od czytania – powiedziała aktorka w wywiadzie z brytyjskim „Vogue” i dodała: On to kocha, bo jest taki sam. W końcu znalazłam kogoś, kto posiedzi ze mną w ciszy i odda się lekturze. Zażartowała także, że czasem czują się jakby mieli 80 lat, a czasem siedem i to także ich połączyło, najprawdopodobniej byliby więc naprawdę zgodnym małżeństwem. Czy tak się stanie? Czas pokaże. W kwestii zaręczyn pary trzymamy rękę na pulsie. Stay tuned!