Siostra Julii Wieniawy dostała kolejne aktorskie zadanie! Przypomnijmy, że jakiś czas temu było głośno o tym, że  Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołączyła do obsady serialu stacji Polsat, czyli produkcji „Przyjaciółki” z Małgorzatą Sochą, Magdaleną Stużyńską czy Anitą Sokołowską w rolach głównych.

„Apokawixa” – fabuła

Impreza, morze, przyjaciele, alkohol i seks. Brzmi jak zwariowany, nastoletni wypad. Jednak nie do końca. W Bałtyku panuje ogromnie wysokie stężenie sinic. Cóż, jak to nas polskim morzem. Wydaje się, że to nic takiego, chociaż dochodzi do dziwnych zakażeń. Wtedy całość zaczyna się sypać...

Zniszczenie na imprezie będzie spowodowane nie tylko nadużyciem alkoholu, dragów i wielkością imprezy, która – co oczywiste – wymknie się spod kontroli. To doprowadzi do katastrofy na tle ekologicznym – mówi Xawery Żuławski o swoim nowym projekcie.

„Apokawixa” ma być pierwszym filmem o zombie w Polsce, dlatego możemy spodziewać się naprawdę wiele.

„Apokawixa” – obsada

Oprócz Alicji Wieniawy-Narkiewicz w filmie „Apokawixa” będziemy mogli i mogły zobaczyć jeszcze aktorów młodego pokolenia, takich jak Waleria Gorobets, Mikołaj Kubacki, Mariusz Urbaniec, Aleksander Kaleta, Natalia Pitry. Towarzyszyć im będą Tomasz Kot, Cezary Pazura czy Sebastian Fabijański.

„Apokawixa” – zwiastun

Zobaczcie zwiastun filmu „Apokawixa”, który nie zdradza za dużo. Trwa tylko 18 sekund. W zasadzie to teaser, który zostrza nasz apetyy i dodaje filmowi tajemniczości.

„Apokawixa” – data premiery

Film trafi do kin już 7 października. Czekamy, bo zapowiada się naprawdę mocno!