Do sieci trafiła wspólna piosenka Ariany Grande i Justina Biebera „Stuck with U”. To dowód na to, że... Ariana Grande i Dalton Gomez są parą

Jeśli potrzebujecie pocieszenia na czas pandemii, posłuchajcie najnowszej piosenki Ariany Grande i Justina Biebera „Stuck with U”. Teledysk, trafił do sieci wczoraj, tj. 8 maja 2020 roku, wzbudzając ogromne emocje. Powodów jest co najmniej kilka.

Po pierwsze, piosenka „Stuck with U” to wspólnie dzieło Ariany Grande i Justina Biebera, co samo w sobie jest już sporą atrakcją. Po drugie, w teledysku do piosenki pojawiają się nie tylko oni, ale i inne gwiazdy – Ashton Kutcher i Mila Kunis, Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk, Demi Lovato i Max Ehrich oraz partnerzy Justina i Ariany – Hailey Bieber oraz Dalton Gomez. I to właśnie obecność tego ostatniego jest ostatecznym dowodem na to, że piosenkarka i agent nieruchomości są parą. Zwłaszcza, że w trzeciej minucie wyraźnie widać, jak okazują sobie czułości – obejmują się i całują. 

To nie jedyne intymne momenty z życia gwiazd, które możemy oglądać na teledysku. A to dlatego, że zdjęcia do niego powstały głównie w ich domach – w końcu piosenka traktuje głównie o kwarantannie (i bliskich, z którymi ją spędzamy). Gwiazdy zdobyły się na taką otwartość pewnie dlatego, że teledysk powstał w celach charytatywnych – by zebrać pieniądze na organizację First Responders Children's Foundation, działającą na rzecz dzieci osób, będących na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem: pracowników medycznych, policjantów czy strażaków.

Justin Bieber i Hailey Baldwin pokażą, jak wygląda ich codzienność w nowym serialu! Gdzie oglądać „The Biebers on Watch”? >>>

Kolejna ciekawostka? Według pierwotnego pomysłu w teledysku miała pojawić się także znana z „Króla tygrysów” Carole Baskin. Pojawiła się nawet w jego zapowiedzi (tańcząc ze swoim mężem), udostępnionym przez Justina Biebera na Tweeterze. Ostatecznie jednak zdjęcia z jej udziałem nie weszły do ostatecznej wersji klipu. Podobno nie zgodziła się na to Ariana.