Zagraniczne media donoszą, że związek Ariany Grande i Pete'a Davidsona właśnie wszedł na kolejny, poważny etap. Autorka takich hitów jak No Tears Left To Cry, Into You i Love Me Harder oraz aktor komediowy, znany z programu Saturday Night Live, prawdopodobnie zaręczyli się! Tego chyba nikt się nie spodziewał, tym bardziej, że para spotyka się dopiero od miesiąca. Na początku maja dotarły do nas informacje o tym, że Ariana i Mac Miller rozstali się po 2 latach związku. A chwilę później dowiedzieliśmy się, że artystka ma już nowego chłopaka, którym jest właśnie Pete Davidson. Co ciekawe, on też niedawno zerwał ze swoją długoletnią dziewczyną. Wygląda na to, że Arianę i Pete'a połączyło płomienne uczucie!

Była dziewczyna Pete’a Davidsona komentuje jego związek z Arianą Grande >>>

24-latkowie poznali się w 2016 roku na planie programu SNL, w którym Pete występuje, ale obydwoje byli wtedy w innych związkach. Jednak w tym roku, po zakończeniu relacji z poprzednimi partnerami, spróbowali szczęścia razem. Pete wytatuował sobie nawet inicjały Ariany oraz czarną maskę królika, czyli jej logo z płyty z 2016 roku. Już wtedy pisaliśmy, że ich związek wygląda na poważniejszy, niż wszystkim się wydaje, ale mimo wszystko i tak jesteśmy zaskoczeni o tym, że się zaręczyli.

Pete i Ariana prawdopodobnie poinformowali już rodzinę i przyjaciół, a ich mamy nawet się poznały. Według portalu Us Weekly komik oświadczył się artystce na imprezie urodzinowej Roberta Pattisona, która odbyła się w ten weekend. O ich zaręczynach może świadczyć też zdjęcie, jakie opublikował na Instagramie brat Ariany, na którym widać pierścionek. Sprawdźcie poniżej w galerii! Cieszycie się, że Ariana Grande i Pete Davidson zaręczyli się?