Kolejny związek w show-biznesie zakończył się bardzo szybko. Po szalonym pół roku, jaki Ariana Grande i Pete Davidson spędzili razem, para postanowiła się rozstać. Poznali się w 2014 roku na planie programu Saturday Night Live, a 3 lata później zostali parą – zaledwie kilka tygodni po tym, jak wokalistka po 2 latach zerwała z Mac Millerem. Raper zmarł na początku września po przedawkowaniu narkotyków.

Ariana Grande i Pete Davidson zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie! >>>

Relacja Ariany Grande i Pete'a Davidsona od początku była bardzo intensywna. Po 3 tygodniach spotykania się ogłosili zaręczyny i zamieszkali razem. Pete wytatuował sobie inicjały swojej narzeczonej, a artystka nagrała o nim piosenkę. Wyglądali na bardzo zakochanych i często okazywali sobie uczucia, także na mediach społecznościowych. Używali wobec siebie określeń takich jak „bratnie dusze”, a aktor komediowy w wielu wywiadach podkreślał, że jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Ariana Grande i Pete Davidson rozstali się. Para zerwała zaręczyny

Nie znamy przyczyny rozstania oraz zerwania zaręczyn przez Arianę i Pete'a. Dla artystki, pomimo nowego związku, nie był to łatwy czas. Na początku września niespodziewanie zmarł jej były chłopak, Mac Miller. Raper w wieku 26 lat przedawkował narkotyki. Ariana kilka dni po jego śmierci opublikowała wzruszający wpis na Instagramie. Była zmuszona zablokować komentarze – wiele osób obwiniało ją o tą tragedię. Chwilę później poinformowała fanów, że planuje przerwę od social mediów i muzyki. 25-latka nie pojawiła się na gali Emmy Awards 2018. Pomimo tego, że Pete wspierał ją we wszystkim, osoby z otoczenia pary nie są zaskoczone końcem ich związku.

A Wy? Co myślicie o tym, że Ariana Grande i Pete Davidson zerwali zaręczyny? Spodziewaliście się tego?