Ariana Grande jest świeżo upieczoną mężatką. Dość nieoczekiwanie wokalistka i jej partner Dalton Gomez wzięli sekretny ślub, czym ostatecznie pochwalili się w mediach społecznościowych. Co więcej, Ariana zadebiutowała już na salonach jako pani Dalton, pojawiając się na gali iHeartRadio Music Awards, gdzie na jednej scenie wystąpiła z The Weeknd.

Choć jak zawsze ciężko było oderwać od niej wzrok, bo wyglądała przepięknie, to tym razem było to wyjątkowo trudne ze względu na spoczywającą na jej palcu obrączkę. Podczas wykonywania utworu Save Your Tears u Ariany bez problemu można było dostrzec połyskującą, imponującą biżuterię. Jak się okazuje, wiąże się z nią wyjątkowa historia. 

Wiemy, kto zaprojektował obrączki Ariany Grande i Daltona Gomeza!

Pamiętacie, jak pod koniec 2020 roku Ariana pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym od Daltona? Zaprojektował go Jack Solow, założyciel i projektant jubilerskiej marki Solow & Co. E! News donosi, że brand ten jest też odpowiedzialny za obrączki nowożeńców, która została wykonana z diamentów i platyny. Co więcej, wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądać ślubna biżuteria Ariany Grande i Daltona Gomeza, miał wpływ… pan młody. Jak zdradza informator E! News, Dalton brał udział w procesie projektowania i powstawania obrączki. Podobnie zresztą, jak miało to miejsce w przypadku pierścionka zaręczynowego. Mąż Grande zgłosił się do Jacka Solowa 6 tygodni przed zaręczynami, by przedstawić wizję pierścionka marzeń swojej ukochanej. Warto tutaj dodać, że para zaręczyła się po 8 miesiącach związku, co oznacza, że Gomez dość szybko wiedział, że chce się oświadczyć Grande. 


fot. Getty Images

Ariana Grande i Dalton Gomez – historia związku 

W 2018 roku artystka zakończyła 3-letni związek z raperem Mac Millerem, który zmarł kilka miesięcy po rozstaniu w wyniku przedawkowania śmiertelnej mieszanki alkoholu i narkotyków. W międzyczasie Ariana związała się z gwiazdą programu Saturday Night Live, Pete’em Davidsonem. Ich związek był bardzo medialny i nabierał tempa – para zamieszkała ze sobą po 2 miesiącach związku. Pete również oświadczył się Arianie, ale po tragicznej śmierci Mac Millera, wokalistka zerwała zaręczyny i rozstała się z komikiem. Następnie widywano ją z Mikey’em Fosterem, frontmanem zespołu Social House. Para nagrała wspólnie piosenkę Boyfriend, a fani nie mieli wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Mimo tego, że żadne z nich nigdy nie potwierdziło związku, wielokrotnie przyłapano ich na okazywaniu sobie czułości. Ich związek jednak nie przetrwał i ostatecznie rozstali się w marcu. Niedługo potem – w maju 2020 roku – pojawiły się informacje o tym, że Ariana Grande znów jest zakochana. Wszystko przez teledysk, który nagrała wspólnie z Justinem Bieberem – jej obecny mąż, wystąpił w tymże wideo. Para całowała się i przytulała, a chwilę później nie było już wątpliwości, że łączy ich prawdziwe uczucie.