Tego nie spodziewał się nikt. 15 maja 2021 roku Ariana Grande wzięła ślub! Do którego przygotowania udało jej się utrzymać w tajemnicy. Samą ceremonię zresztą także – media dowiedziały się o niej dopiero po fakcie. Jesteście ciekawi, jak wyglądała uroczystość? Przychodzimy z pomocą. Tym bardziej, że mamy już ślubne zdjęcia! Gwiazda udostępniła je właśnie na swoim Instagramie. Ale po kolei. 

Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub! Kiedy? Gdzie?

O tym, że Ariana Grande wzięła ślub z Daltonem Gomezem, agentem nieruchomości, a prywatnie dobrym znajomym Miley Cyrus, jako pierwszy poinformował portal TMZ. Informator serwisu plotkarskiego zdradził, że ceremonia odbyła się w weekend 15-16 maja 2021 roku w Montecito, a konkretnie w domu wokalistki. W wydarzeniu uczestniczyło niecałe 20 osób, co w świecie gwiazd jest zazwyczaj rzadkością. Wśród gości była jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele młodej pary. Warto wspomnieć, że ślub Ariany i Daltona nie miał formalnego charakteru. Całość była bardzo intymna i odbyła się w atmosferze miłości.

Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub blisko pół roku po zaręczynach, które odbyły się tuż przed Bożym Narodzeniem 2020 roku. Nie wiadomo, od kiedy przygotowywali się do tego wydarzenia. Wiadomo jednak, że wszystko wypadło pięknie! Dowodem są zdjęcia ze ślubu, które Ariana Grande właśnie udostępniła na swoim Instagramie. Wiemy więc, jaką miała na sobie sukienkę, a także w jakiej scenerii odbyło się wydarzenie.

Ślub Ariany Grande i Daltona Gomeza – Zdjęcia, sukienka, wystrój

Ze zdjęć, że ślubu, które udostępniła Ariana Grande, wiemy, że gwiazda postawiła na prostą i bardzo elegancką suknię ślubną – długą, miękko opływającą sylwetkę (ale nie obcisłą), eksponującą plecy i ramiona (o serduszkowym dekolcie). Gwiazda dobrała do niej krótki welon z drobną kokardką, który przyczepiła do włosów związanych w koński ogon. Do tego dobrała kolczyki zdobione perłami. 

Równie eleganckie było wnętrze, w którym odbyło się wesele. Białe i przestronne zostało udekorowane ścianą żywych roślin, girlandami z białych kwiatów, a także licznymi białymi świecami. Był też kominek. Artystka zdecydowała się bowiem na akcenty w rustykalnym stylu. 

Dalton Gomez – kim jest mąż Ariany Grande? 

Chcecie wiedzieć coś więcej o mężu wokalistki? Dalton Gomez urodził się 7 sierpnia 1995 roku w Kalifornii, a konkretnie w południowej części stanu. Od około pięciu lat pracuje jako agent nieruchomości. Pośredniczy w kupnie i sprzedaży luksusowych posiadłości. Z Arianą Grande, jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie, spotyka się od 2020 roku. Ma również kilku / kilka znanych znajomych, na czele z Miley Cyrus

Ariana Grande i Dalton Gomez – historia związku 

O tym, że Ariana Grande znów jest zakochana, dowiedzieliśmy się w maju ubiegłego roku. Nowym partnerem piosenkarki okazał się właśnie Dalton Gomez, którego możesz kojarzyć m.in. z teledysku do jednej z piosenek autorstwa Justina Biebera. Gwiazda muzyki POP i agent nieruchomości spędzili razem dużo czasu podczas pandemii, co niewątpliwie zbliżyło ich do siebie. Chętnie publikowali wspólne zdjęcia w sieci, a tym samym dzielili się łączącym ich uczuciem z obserwatorkami i obserwatorami. Ariana Grande i Dalton Gomez zaręczyli się  grudniu 2020 roku – tuż przed świętami. Niespełna pół roku później wzięli sekretny ślub. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspólne zdjęcia pary. Czyż nie wyglądają pięknie? Nie tylko na zdjęciach z sekretnego ślubu.

Zobacz także: