Wygląda na to, że Ariana Grande jest bardzo szczęśliwa i zdecydowanie ma powody do radości. Jej chłopak Dalton Gomez oświadczył się jej po zaledwie kilku miesiącach związku. Przypomnijmy, że ostatni czas był dla Ariany słodko-gorzki. Wokalistka wydała albumy, które wspięły się na szczyty list przebojów, a ona sama udowodniła, że zasługuje na miano jednej z najbardziej utalentowanych i popularnych wokalistek młodego pokolenia. Niestety dość długo trzymała jej się zła passa w życiu prywatnym. Wszystko zaczęło się od zamachu w Manchesterze podczas jej koncertu, gdzie zginęło ponad 20 osób, a około 800 zostało rannych. Ariana Grande do dziś zmaga się z tymi traumatycznymi wydarzeniami i cierpi z tego powodu na zespół stresu pourazowego. W 2018 roku artystka zakończyła 3-letni związek z raperem Mac Millerem, który zmarł kilka miesięcy po rozstaniu w wyniku przedawkowania śmiertelnej mieszanki alkoholu i narkotyków. W międzyczasie Ariana związała się z gwiazdą programu Saturday Night Live, Petem Davidsonem. Ich związek był bardzo medialny i nabierał tempa – para zamieszkała ze sobą po 2 miesiącach związku. Pete również oświadczył się Arianie, ale po tragicznej śmierci Mac Millera, wokalistka zerwała zaręczyny i rozstała się z komikiem. Wygląda na to, że w końcu odnalazła szczęście i stabilizację u boku Daltona Gomeza!

Ariana Grande i Dalton Gomez są parą. Dowód? Teledysk do piosenki „Stuck with U”, którą piosenkarka nagrała z Justinem Bieberem! >>>

Ariana Grande zaręczyła się po kilku miesiącach związku! 

Ariana Grande od zerwania zaręczyn z Petem Davidsonem spotykała się z Mikey’em Fosterem, frontmanem zespołu Social House. Para nagrała wspólnie piosenkę Boyfriend, a fani nie mieli wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Mimo tego, że żadne z nich nigdy nie potwierdziło związku, wielokrotnie przyłapano ich na okazywaniu sobie czułości. Ich związek jednak nie przetrwał i ostatecznie rozstali się w marcu. Niedługo potem – w maju tego roku – pojawiły się informacje o tym, że Ariana Grande znów jest zakochana. Wszystko przez teledysk, który nagrała wspólnie z Justinem Bieberem – jej obecny narzeczony, Dalton Gomez, wystąpił w wideo. Para całowała się i przytulała, a chwilę później nie było już wątpliwości, że łączy ich prawdziwe uczucie. 

Dalton Gomez oświadczył się 27-letniej artystce po prawie 8 miesiącach związku. Ariana Grande opublikowała dziś galerię zdjęć ze swoim partnerem, który jest agentem nieruchomości. Para przytula się na podłodze, a na dwóch fotografiach wokalistka pokazuje piękny pierścionek zaręczynowy! Zobaczcie sami.