To po prostu musiało się tak skończyć. Ariana Grande – jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, której stylem inspirują się miliony fanów i tysiące początkujących artystów na całym świecie – otwiera własną markę kosmetyczną. Produkty do makijażu spod szyldu R.E.M. Beauty (nazwa brandu nawiązuje do tytułu utworu wokalistki z nagrodzonego Grammy albumu Sweetener z 2018 roku) trafią do ogólnej sprzedaży już wkrótce. Sprawdzamy, co pojawi się w pierwszej puli wyczekiwanych produktów od Ari.

R.E.M. Beauty – co znajdzie się w ofercie?

Ariana Grande ma już na swoim koncie ogromne sukcesy na rynku perfum. Teraz przyszedł czas na make-up! Nie jest tajemnicą, że w ofercie R.E.M. Beauty na początku znajdą się kosmetyki do malowania oczu, czyli m.in. płynne cienie do powiek w wielu matowych odcieniach, błyszczące toppery, maskary i eyelinery.

Oczy są bramą do marzeń, opowiadają naszą historię i potrafią wyrazić więcej emocji niż słowa - mówi Ariana Granda.

R.E.M. Beauty – kiedy, gdzie i za ile kupić kosmetyki Ariany Grande?

Dla fanów i fanek Ariany Grande oraz wszystkich makijażowych maniaków mamy doskonałą wiadomość. Na oficjalny debiut marki R.E.M. Beauty nie trzeba będzie zbyt długo czekać. Pierwsze produkty będzie można kupić jeszcze tej jesieni!

W kosmetyki Ariany Grande na początku można będzie zaopatrzyć się za pośrednictwem strony internetowej rembeauty.com. Nie jest wykluczone, że wybrane produkty znajdą się później też w ofercie sieci Sephora czy Douglas.

Ceny kosmetyków od Ariany Grande na razie nie są znane, ale najprawdopodobniej będą kosztować tyle, ile kosmetyki od innych żeńskich gwiazd muzyki, które stworzyły swoje własne marki, czyli chociażby Fenty Beauty od Rihanny, Haus Laboratories od Lady Gagi, Rare Beauty by Selena Gomez czy About-Face od Halsey.

Zapowiedzią tego, co znajdzie się w ofercie R.E.M. Beauty, jest najnowsza sesja zdjęciowa Ariany dla magazynu Allure. Jej efekty możecie podziwiać w naszej galerii.

Planujecie przetestować kosmetyki od Ariany Grande?

Zobacz także: