Ariana Grande w ostatnim czasie rzadko pokazuje się publicznie. Po wydaniu swojej szóstej studyjnej płyty pt. „Positions” z 2020 roku artystka wyjątkowo nie wyruszyła w trasę koncertową. Zamiast tego skupiła się na swoim życiu osobistym oraz rozwijaniu się na innych płaszczyznach artystycznych i biznesowych. Aktualnie, już jako mężatka i właścicielka przynoszącej wielomilionowe dochody firmy kosmetycznej, jest na półmetku prac nad ekranizacją kultowego musicalu „Wicked”. Pierwsza część wyczekiwanej produkcji ma trafić na ekrany kin w listopadzie 2024 roku.

Ariana Grande niepokoi fanów na nowych zdjęciach

W ubiegły piątek (7 kwietnia) Ariana Grande po raz pierwszy od dawna została sfotografowana na mieście. Brytyjscy paparazzi przyłapali piosenkarkę w towarzystwie Cynthii Erivo przed Groucho Club w Londynie. Gwiazdy wychodziły razem z koncertu ich kolegi z obsady „Wicked”, Jeffa Goldbluma. Zdjęcia momentalnie obiegły cały internet. 

Internauci pod pozorem troski o swoja idolkę, zaczęli kierować pod jej adresem wiele przykrych komentarzy. Zdaniem wielu osób autorka hitu „7 rings” na najnowszych zdjęciach wygląda „zbyt chudo” i „niezdrowo”.

Ariana Grande odpowiada na komentarze dotyczące jej wyglądu

To nie pierwszy raz, gdy wygląd Amerykanki stał się obiektem powszechnej dyskusji. Do tej pory jednak wokalistka raczej nie reagowała na opinie internautów na swój temat. Tym razem zrobiła wyjątek.

We wtorek na oficjalnym profilu piosenkarki na TikToku pojawiło się trzyminutowe nagranie, w którym gwiazda postanowiła 
„rozwiać obawy dotyczące jej wyglądu”.

Jest wiele różnych rodzajów piękna. Można wyglądać zdrowo i pięknie na różne sposoby. Ciało, do którego porównujecie moje obecne ciało, było jego najmniej zdrową wersją. Zażywałam wiele antydepresantów, do tego piłam i źle się odżywiałam. W najgorszym momencie mojego życia, kiedy wyglądałam w sposób, który uważacie za zdrowy, w rzeczywistości dla mnie to nie było zdrowe – powiedziała Ariana.

Sławna dwudziestodziewięciolatka wyjaśniła, dlaczego w ogóle zdecydowała się na nagranie tego filmiku.

Wiem, że nie powinnam tego tłumaczyć. Ale wydaje mi się, że może z otwartości i pewnego rodzaju wrażliwości może wyniknąć coś dobrego – oznajmiła.

Zobacz także:

Grande postanowiła przypomnieć wszystkim, że komentarze na temat czyjegoś wyglądu nigdy nie są na miejscu, bez względu na nasze intencje.

Nigdy nie wiem, przez co ktoś przechodzi. Więc nawet jeśli kierujesz się miłością i troską, ta osoba prawdopodobnie nad tym pracuje lub ma system wsparcia, z którym nad tym pracuje. Bądźcie delikatni dla siebie nawzajem i siebie samych – zaapelowała.

Na koniec swojej emocjonalnej przemowy gwiazda podzieliła się słowami wsparcia dla wszystkich swoich odbiorców.

Myślę, że jesteście piękni. Niezależnie od tego, co przechodzicie. Niezależnie od wagi, od tego, w jaki sposób robicie makijaż, od zabiegów kosmetycznych, które przeszliście lub nie czy czegokolwiek – wyznała.

Myślicie, że tym wyznaniem Ariana Grande utnie dyskusję na temat swojego wyglądu?