That Escalated Quickly. Niedawno dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się, że Ariana Grande się rozwodzi, następnie, że ma już nowego chłopaka, którym jest Ethan Slater, a później wyszło na jaw, że oboje zostawili swoich partnerów, by być razem. Kolejny news niemniej nas zaszokował: Ariana Grande była w koleżeńskich stosunkach z żoną Ethana Slatera i okazjonalnie spotykały się towarzysko na kilka miesięcy przed tym, jak wyszedł na jaw ich romans. Poznajcie szczegóły.

Ariana Grande i Ethan Slater – historia związku

Ariana Grande rozwodzi się z mężem. Powodem ma być fakt, że zakochała się w innym. Chodzi mianowicie o kolegę z planu „Wicked”, Ethana Slatera. I nie byłoby w tym nic dramatycznego gdyby nie to, że oboje w dramatyczny sposób zakończyli swoje dotychczasowe związki.

Ariana poślubiła Daltona Gomeza w maju 2021 roku, Ethan wziął ślub z Lilly Jay w 2018 roku, po 7 latach związku. Parze 2022 roku urodził się syn. Sielanka nie trwała jednak długo. Kiedy w tegoroczny Dzień Matki aktor opublikował post poświęcony żonie, prawdopodobnie już romansował z Arianą. 

27 lipca 2023 roku do wiadomości publicznej podano informację, że dzień wcześniej Ethan Slater złożył pozew o rozwód. 

Serwis PageSix, powołując się na swoich informatorów, napisał tego samego dnia, że Lilly Jay, czyli (prawie) była żona aktora była kompletnie zaskoczona jego nową relacją. Jest wściekła i zdruzgotana po tym, co się stało. 

Sama Lilly Jay skomentowała sprawę krótko i na temat. Stwierdziła, że ma dość, a drama niszczy jej życie i rodzinę i jedyne, czego chce w tym momencie, to skupić się na synu - podał PageSix.

Więcej informacji na temat tego medialnego trójkąta znajdziecie w tym artykule:

Zobacz także:

Relacje Ariany Grande z żoną Ethana Slatera

Właśnie wyszło na jaw, że panie wcale nie są sobie obce. Relacje Ariany Grande z żoną Ethana Slatera dotychczas były naprawdę dobre. Ariana Grande podobno okazjonalnie spędzała czas z Lilly Jay i nowo narodzonym synem pary na kilka miesięcy przed upublicznieniem jej związku z aktorem.

Ariana była tak oczarowana ich dzieckiem, że ​​nawet powiedziała swoim bliskim, że chce mieć własne dziecko pewnego dnia - podaje za swoim informatorem „Daily Mail”.

Komentujący nie mają litości dla Ariany i Ethana. Nazywają parę „samolubną i bezwstydną”. 

A wy, co myślicie o (podobno) największej dramie 2023 roku?