W życiu Ariany Grande w tym roku nastąpiło dużo zmian. Niestety nie wszystkie są pozytywne. Przede wszystkim od stycznia gwiazda jest w separacji ze swoim (niedługo już byłym) mężem – Daltonem Gomezem. W połowie lipca dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się o ich rozwodzie, a zaledwie trzy dni później o tym, że wokalistka spotyka się z kimś nowym… okazał się nim Ethan Slater, czyli aktor, z którym Ariana gra w filmie „Wicked” (premiera zapowiedziana na listopad 2024 roku). Jak zaczęła się ich relacja? Czy na początku był to romans? Czy właśnie Ethan był przyczyną rozpadu małżeństwa Ariany i Daltona? Poznajcie historię tego nieoczekiwanego związku, który nie został jeszcze nawet oficjalnie potwierdzony.

Ariana Grande i Ethan Slater – co działo się przed ich związkiem?

Aby zacząć tę historię, na początku musimy przenieść się w przeszłość i zarysować całą sytuację z dwóch stron. Obydwoje jeszcze niedawno byli w małżeństwach. Ariana pobrała się z Daltonem w maju 2021 roku, a Ethan wziął ślub z Lilly Jay w 2018. Byli razem przez 10(!) lat i mają razem rocznego syna. W listopadzie 2022 aktor opublikował post z dedykacją dla swojej żony, który, uwaga, Ariana polubiła. Dowód w TikToku poniżej.

W grudniu 2022 roku rozpoczęła się produkcja filmu „Wicked”. To właśnie tam, na planie, Ariana i Ethan najprawdopodobniej się poznali. I być może już wtedy zaczęło się coś między nimi rozwijać?

Ariana Grande i Ethan Slater – pierwsze poznanie

Aktor i piosenkarka zaczęli razem pracować. Od grudnia zeszłego roku spotykają się na planie filmu „Wicked”. Zaledwie miesiąc później gwiazda weszła w separację ze swoim mężem. Czy było to spowodowane poznaniem nowego „kolegi”?

Ariana Grande i Ethan Slater – Ariana Grande rozwodzi się z Daltonem Gomezem

Przenosimy się teraz do lipca tego roku. 10 dni temu artystka została zauważona bez obrączki. Właśnie wtedy zaczęły się spekulacje (jak się później okazało słuszne) na temat tego, czy w jej małżeństwie nie dzieje się źle. Przypomnijmy, że wtedy nikt nie wiedział jeszcze o separacji, do której doszło pół roku temu. Byłej parze świetnie udało się to utrzymać w tajemnicy. Związek Ari i Daltona od zawsze był prywatny, więc nie było z tym za dużego problemu.

Serwis People.com dowiedział się, że eks starają się pracować nad swoją przyjaźnią. Wygląda więc na to, że może wcale nie doszło do zdrady. Mimo wszystko 30-latka usunęła większość zdjęć ze swoim byłym ukochanym. Pozostawiła jedynie dwa posty.

Ariana Grande i Ethan Slater – małżeństwo Ethana też dobiegło końca

Jeśli chodzi o Slatera, to jego związek też niedawno się zakończył. Co ciekawe jeszcze dwa miesiące temu, w maju opublikował na Instagramie kolejny post poświęcony swojej żonie. Tym razem z okazji Dnia Matki. Ponownie – Ariana polubiła ten post! Czy to znaczy, że w maju Ethan i Lilly byli jeszcze razem? Parę dni temu media podały informacje, że para jest w separacji.

Zobacz także:

Już wszystko jasne. 27 lipca zagraniczne media podały informację, że dzień wcześniej Slater złożył pozew o rozwód. Już oficjalnie - aktor rozwodzi się ze swoją żoną.  

Ariana Grande i Ethan Slater – potwierdzenie związku przez media

20 lipca, czyli zaledwie kilka dni po ogłoszeniu wiadomości o rozwodzie piosenkarki, media podały kolejną informację na temat jej statusu. Ariana i Dalton są w separacji od stycznia. Od niedawna spotyka się z Ethanem, który też jest w separacji ze swoją żoną – przekazał informator serwisowi People.com.

W tym samym czasie UsWeekly dowiedział się, że Ariana i Ethan spotykają się od niedawna, ale lubią swoje towarzystwo i dobrze się razem bawią. Nie mamy więc dokładnej wiedzy o tym, kiedy aktor i wokalistka zaczęli być razem. Informacje są sprzeczne.

Gdy o związku 30-latki i 31-latka zaczęło być głośno, Ethan zmienił swoje konto na Instagramie na prywatne.

Ariana Grande i Ethan Slater – reakcja byłej (?) żony Ethana Slatera na jego nowy związek

Serwis PageSix dowiedział się od swoich informatorów, co, w kwestii związku Ariany i Ethana, do powiedzenia ma Lilly Jay, czyli obecna, a może już była (?) żona aktora. Źródła podają, że była kompletnie zaskoczona jego nową relacją. To jest okropne. Byli highschool sweethearts. Mają dziecko! Ona jest wrakiem – powiedziało źródło.

Ariana Grande i Ethan Slater – kontrowersje związane z ich związkiem

Informator serwisu UsWeekly posunął się o krok dalej i przedstawił Grande i Slatera jako „bezdusznych w swojej bezczelności”. Podobno 31-latek poinformował swoją żonę o jego nowym związku zaledwie kilka dni przed tym, jak wiadomość ujrzała światło dzienne. Dodatkowo relacja z Arianą nie była tajemnicą na planie „Wicked”.

Ariana i Ethan nie byli ostrożni – donosi Us – Trzymali się za ręce na planie, gdy akurat nie kręcili scen. W ogóle nie ukrywali tego, co jest pomiędzy nimi. Ethan powiedział Lilly o Arianie tylko kilka dni przed tym, jak informacja trafiła do mediów i zażądał rozwodu. Ona nigdy by nie pomyślała, że tak się wydarzy – dodało źródło.

Jak więc widać historia ma drugie dno i wygląda na to, że za kulisami działo się znacznie więcej niż my wiemy. Może to Ethan zostawił swoją żonę dla Ariany? Na pewno nie wiemy wszystkiego i sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana, niż się wydaje. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, będziemy was informować.

Ariana Grande i Ethan Slater - nowe informacje na temat relacji piosenkarki i byłej żony aktora rozpalają internet

Właśnie wyszło na jaw, że panie wcale nie są sobie obce. Relacje Ariany Grande z żoną Ethana Slatera - Lily Jay dotychczas były naprawdę dobre. Ariana Grande podobno okazjonalnie spędzała czas z nią i nowo narodzonym synem pary na kilka miesięcy przed upublicznieniem jej związku z aktorem.

Ariana była tak oczarowana ich dzieckiem, że ​​nawet powiedziała swoim bliskim, że pewnego dnia chce mieć własne - podaje za swoim informatorem „Daily Mail”.

Ariana Grande i Ethan Slater - była żona aktora po raz pierwszy zabrała głos

Stało się. Lily Jay oficjalnie zabrała głos w całej dramie i wypowiedziała się, co sądzi na temat związku jej byłego z Arianą

Ariana jest tu historią. To nie jest dziewczyna, która jest dla innych dziewczyn - powiedziała serwisowi PageSix.com. - To jak ucierpiała na tym moja rodzina to tylko skutek uboczny.

Jay wyznała też, że skupia się na byciu dobrą mamą i wychowywaniu syna, którego doczekała się ze Slaterem. Nadal wiele informacji jest ze sobą sprzecznych. Niektóre źródła mówią, że Ethan był już z nią w separacji od kilku miesięcy, niektóre, że Lily dowiedziała się o własnym rozstaniu dosłownie kilka dni przed wyjściem informacji na jaw. Podobno obydwoje chcą się skupić na bezpieczeństwie swojego dziecka.

Co sądzicie? Związek Ariany i Ethana to coś poważnego i przetrwa?